FIFA 20 için kol nasıl aktif edilir?

CALLIST0

Hectopat
Daha fazla  
Origin üzerinden FIFA 20 aldım ve girdim. Ancak ayarlar kısmında sadece klavye ayarı var ve kol ayarı göremedim. Pes'de falan Settings'den girebiliyorken FIFA'da öyle bir şeye rastlamadım. FIFA 20'de nasıl kolu aktif edebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi kol? Xbox veya Monster gamepad ile direk algılıyor.

Buldum, oyun içi ancak ben öncelerde pes oynadığım için alternatifte oynamam gerekiyor. Yapıyorum alternatif ama oyun içi tekrar klasik oluyor bir türlü yaptığım ayarı oyun içi alamıyorum. Kol Hadron.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka nasıl yaptın bende de platoon kol var yapamadım bende Origin'den aldım bir yardım etsen lutfen.
usta ben yazdığımda hadron kol vardı dedğim gibi ps4 kolu aldım onu kullanıyorum ama kardeşimle oynadığımızda onu da kullanıyorum 2kol fifa yı steam kütüphanene ekle ordan sağ üst te steam ın geniş ekran var orda kol yapılandırması var ordan ps4 kolunu tanımladım muhtemelen tüm kollarda olur hadron koluda aktif olarak kullanıyorum steamden fifa yı açıp anlamazsan yaz tekrar yardımcı kolu takınca orda otamatik olarak
1598655733137.png
1598655801592.png
takılınca burda ki gibi gözükmesi lazım ardından oyun içi yapılandırma oalrak ayarları maç içi durdurup A ya kaydediyosun orda olan ve steam dan gridğini için kol yapılandırması olarak algılıyor ve her girdiğinde aynı ayarlar sabit kalıyor
Kanka nasıl yaptın bende de platoon kol var yapamadım bende Origin'den aldım bir yardım etsen lutfen.
denedin mi usta

Son düzenleme:

Geri
Yukarı