Çözüldü FIFA 20 kariyer modu momentum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Halil1412

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sıkı bir FIFA oyuncusuyum, şu sıralar FIFA 20 oynuyorum. Yeni FIFA oyununa göre daha ağır ve gerçekçi geliyor oynanışı, FIFA 23 aldım oynadım ama eski FIFA oyunlarındaki tadı alamadım defans yapmak imkansız gibi bir şey. FIFA 20'de ne zaman kariyer modu açsam ilk başlar güzel güzel giderken küme düşmeye yakın takımlar bir anda 99 gen olmuş gibi oynamaya başlıyorlar. Örnek verecek olursak bayer münihi 3-0 yeniyorum werder Bremen'e 6-0 kaybediyorum savunma arkasına çok kolay adam geçiyor yani momentumlu olduğunu anlıyorsunuz paslar geçmiyor please atıyorum top bambaşka şekilde auta çıkıyor kornerde toplar benden sekip rakibin önüne düşüyor elle topu oyuna sokerken en uzaktaki adama topu atmama rağmen rakip oyuncu atacağımı bilip kalecinin önünde durup topu göğsüyle alıyor kaleciler hiçbir işe yaramıyor zaten kaleye 90 dakikada 3 şut gelse biri dışarı ikisi gol oluyor maçların genelde ilk yarıları gol yemiyorum cleansheet yapmakta çok zor, 2.yarıda illaki oyun atıyor her maç oyun kaybetse bile bir gol atmadan bırakmıyor. Oyunda çok bariz momentum var bayağı belli ediyor. Pas atmama rağmen en uzaktaki adama atıyor ya da top spontane ortaya gidiyor, paslar momentumlu maç içinde çok ağır gidiyor 10 maçta kaleme gelen şut tek maçta geliyor eliniz kolunuz bağlanıyor ne yaparsanız yapın hiçbir işe yaramıyor oyunu çok sevdiğimden bırakamıyorum kariyeri sinirlenip siliyorum sonra tekrar yeniden açıyorum sonra sinirlenip küfür edip yine kapatıyorum önerebileceğiniz FIFA oyunu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam ben 22 oynadım geçen yaza baya bi. Kariyer modu da oynadım. Bence en zevkli oyunlardan birisi serinin.

Dediğiniz kadar momentum olayı yok ama zaten gerçekte dahi küme düşmeye yakın olan takımlar çok daha dişli olur.
Anladıgım kadarıyla gercekcilik istiyorsun modlu PES 21 oneririm.
Hocam Açık olayım hiç pes oynamadım hayatımda.Pes fifanın yanında gerçekçilikte yarışamaz grafik falan fifa daha iyi.Pes oynanış olarak daha akıcı ve eğlenceli taktiksellik gerektirmeyen bir oyun diye biliyorum.Fifa'dan peste geçince pes baya eksik kalıyor birazda eski hocam

Hocam alakayı anlayamadım? Uzaktan şut girmiyor dedim 1E1 kalmakla ne ilgisi var?

Bende FIFA'nın bir kotu yanını soyledim.

Hocam açık olayım hiç pes oynamadım hayatımda. Pes FIFA'nın yanında gerçekçilikte yarışamaz grafik falan FIFA daha iyi. Pes oynanış olarak daha akıcı ve eğlenceli taktiksellik gerektirmeyen bir oyun diye biliyorum. FIFA'dan peste geçince pes bayağı eksik kalıyor biraz da eski hocam.

Grafik paketleriyle bir nebze toparlanabilir onun dısında bence pes FIFA'dan gercekcilik anlamında 3 kat daha ustun.

Artı -1 Eksi
Kötü yandan kasıt nedir acaba burada? 1E1 kalınca "oynamayı biliyorsanız" alçak plase, aşırtma, fake vs. birçok şekilde atarsınız.

Gercekcilik acısından kotu bir yanı ben de konuyu acan arkadas gibi fut vs anlamam sevmem de bitirme animasyonu da gercegi yansıtmıyor hangi futbolcu karsı karsıya burunla bitiriyor?

Artı -1 Eksi

Grafik paketleriyle bir nebze toparlanabilir onun dısında bence pes FIFA'dan gercekcilik anlamında 3 kat daha ustun.
Momentum olayı gibi Bi olayı yok varsa da fifa kadar yok gerçekçilikten kastım grafikler oynanış olarak gördüğüm kadarıyla size katılmıyorum.Hakli olabilirsiniz oyunu oynamadım

Gercekcilik acısından kotu bir yanı ben de konuyu acan arkadas gibi fut vs anlamam sevmem de bitirme animasyonu da gercegi yansıtmıyor hangi futbolcu karsı karsıya burunla bitiriyor?
Karşı karşıya plase atmadığını mi iddia ettiniz bana? Futbolcular karşı karşıya plase de atar aşırtma da atar fake de atar. Saçma sapan konuşmayın kendinizi haklı çıkarmak uğruna.

Momentum olayı gibi bir olayı yok varsa da FIFA kadar yok gerçekçilikten kastım grafikler oynanış olarak gördüğüm kadarıyla size katılmıyorum. Hakli olabilirsiniz oyunu oynamadım.

Karşı karşıya plase atmadığını mi iddia ettiniz bana? Futbolcular karşı karşıya plase de atar aşırtma da atar fake de atar. Saçma sapan konuşmayın kendinizi haklı çıkarmak uğruna.

Hocam çok sinirlisiniz size papatya çayı öneriyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı