Çözüldü FIFA 20 oyundan atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mduhapolat

Hectopat
Daha fazla  
FIFA 20 oyuna girer girmez oyundan atıyor siyah ekranda.
Oyunum orijinal ve henüz yükleme %21'deyken oynama özelliğiyle giriyorum ancak önceden %100 olduğunda da atıyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rapor temiz görünüyor ama ilk paylaştığınız rapor da kafamı karışıtırıyor. Hala düzgün bir şekilde raporu oluşturabildiğinizden şüpheliyim.

Videoyu dikkatlice izlediniz mi? Filter bölümünü bir resetleyin, daha sonra rapor oluşturun bakalım.

Ekran Alıntısı.PNG

Tabi FIFA20.exe baz alarak rapor oluşturun, hatırlatmak gerekirse.

Rapor temiz görünüyor ama ilk paylaştığınız rapor da kafamı karışıtırıyor. Hala düzgün bir şekilde raporu oluşturabildiğinizden şüpheliyim.

Videoyu dikkatlice izlediniz mi? Filter bölümünü bir resetleyin, daha sonra rapor oluşturun bakalım.

Eki Görüntüle 650090

Tabi FIFA20.exe baz alarak rapor oluşturun, hatırlatmak gerekirse.
videoyu aynen uyguladım şu an resetleyip tekrardan rapor oluşturdum

Bunları silin;

C:\Windows\System32\vcruntime140.dll C:\Windows\System32\msvcp140.dll C:\Windows\System32\msvcr120.dll

Şunları yükleyin;

Çözülmezse tekrar rapor paylaşın.

Ekran kartınız ve sürücünüz nedir?

1660 Super.
452.06.

Bunları silin;

C:\Windows\System32\vcruntime140.dll. C:\Windows\System32\msvcp140.dll. C:\Windows\System32\msvcr120.dll

Şunları yükleyin;

Hala oyundan atıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Aynı hataları almaya devam ediyorsunuz. DLL'leri sildiniz mi? Ek olarak şunları da Denetim Masasından silmeyi unutmayın, öyle yükleyin. Yukarıdaki mesajıma dikkat edin.

Ekran Alıntısı.PNG

Bunları silin;

C:\Windows\System32\vcruntime140.dll C:\Windows\System32\msvcp140.dll C:\Windows\System32\msvcr120.dll

Şunları yükleyin;

Aynı hataları almaya devam ediyorsunuz. DLL'leri sildiniz mi? Ek olarak şunları da denetim masasından silmeyi unutmayın, öyle yükleyin. Yukarıdaki mesajıma dikkat edin.

Eki Görüntüle 650161

Sildim tekrar yükledim bunların hepsini ama hala oyundan atıyor
Şu an tekrardan oyun dosyalarını doğrulatıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı