Çözüldü FIFA 20 PC Maç Ekranında Oyundan Atma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

OBH Gaming

Centipat
Yer
YouTube
Daha fazla  
Meslek
YouTuber
DurmaPLAY üzerinden FIFA 20 aldım. VOLTA vs oynuyorum sorun yok. Ancak bir GS ve FB maçı ekranına girdiğimde Online Güncel Kadrolar İndiriliyor ve Uygulanıyor dedikten sonra 6 - 7 saniye bekleyip oyundan atıyor.

Bu sorunu yaşayan arkadaşlarım var mı?

Ben aynı sorunu şu şekilde çözdüm oyuna girerken canlı fikstür indiriliyordan hemen önce bağlantı kontrol ediliyor derken iptal edip offline giriş yapmalısınız daha sonra ayarlar kısmından profil ayarlarına girip favori takımınızı liverpool olarak değiştirmeniz gerekiyor sonra ana menüde tekrar Q tuşu ile EA ağına bağlanabilirsiniz aynı zamanda canlı fikstür indiriliyor kısmındaki oyundan atma sorunuda ortadan kalkmış oluyor güncelleme gelene kadar böyle takılabilirsiniz saygılar...

Eyvallah kardeşim bende başta internet bağlantısını kapatıp sonra açıyordum Battlefield 5'te de aynı sıkıntıyı çekiyorum oyuna giriyorum crash yiyip direk hatasız oyundan atıyor sence sıkıntı Origin'de mi? Yoksa bizde mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı