FIFA 2000 nereden bulunur?

Ne alaka kazanç sağlamak? Üretici firmadan izin alınmayan ve belirli amaçlar için kırılan her oyun korsandır. Forumda bu tip bir sürü konu açıldı. Korsana destek vermiyoruz pat diye kilit atardınız. Çifte standart mı uyguluyoruz artık?

Adamlar hiçbir yerde satmıyor ürünü nasıl elde etmeyi planlıyorsunuz merak ettim. Sizce o 2. el sitelerindeki CD'ler orijinal mi? Bence hayır da ondan sordum. Çoğu üzerine resim basılan korsan CD'ler oluyor.

Diyelim ki orijinal. Zaten ikinci el. Sonuç olarak firma satmıyor.

Ne alaka kazanç sağlamak? Üretici firmadan izin alınmayan ve belirli amaçlar için kırılan her oyun korsandır. Forumda bu tip bir sürü konu açıldı. Korsana destek vermiyoruz pat diye kilit atardınız. Çifte standart mı uyguluyoruz artık?

Zaten korsan almak istemiyorum bilgisayarımda bir tane bile korsan oyun yok, sadece bilindik orijinal bulabileceğim bir yer var mı diye sormak istedim. Konuyu korsana çekip Vatan haini muamalesi yapmanıza gerek yok.
Hepinize önerileriniz ve desteğiniz için teşekkür ederim. Ben yine araştırmaya devam edeceğim.

@Torretto3544, zaten böyle bir durum söz konusu değildir. 21 yıl önce çıkmış bir oyun için olamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı