Fifa 2013 İşkencesi

grc8213

Kilopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Meslek
Grafiker
Evet arkadaşlar yaklaşık 2 hafta önce almış olduğum Fifa 2013 ün genel değerlendirmesini yapmış bulunuyorum, sizlerlede paylaşmak istedim. Oyunda, futbol oyunları üstadıyım diyorsanız benden öneri amatörde oynayın. Worldclass oynayacam diye 2 haftadır işkence çekiyorum. Anormal zor, bilginiz olsun. Klavye kırmayın derim :) Legendary'de oynayabilen varsa paylaşsın. ÖZEL DERS alacağım bu arada :) (Career modunda)

Legendary modunda ben oynuyorum. Ancak henüz garanti bir üstünlüğüm yok :D Ancak arada şansım dönerse 1-0 aldığım maçlar var. Onun dışında gerçekten çok zevli geçiyor. Kendimi o moda doğru yavaş yavaş ilerletiyorum ;) Ve yanlış anlamadıysam klavyeden oynuyorsun. Bir oyun kolu alıp onunla oynasan daha çok zevkli olur :)

Bir futbol oyunu dedinmi koldan oynamayı tercih ederim. Fakat diğer bütün oyunlarda klavyeciyim ben.

FIFA 13'te semi pro geçen seneki pro modu gibi bir hâl almış. Çalım atmak ve iyi defans için birkaç bilgi gerek.

Tam bir futbol simülasyonu yapmışlar. Çok başarılı olmuş. Gerek kontroller gerek oyuncu kontrolleri gerçek bir maç oynanıyormuş havası veriyor. PES13'in bir çok gömlek üstünde FIFA13.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı