Fifa 2015 Tuş Ayarlarındaki Sorun Ve Fps Değerlerim

msitr

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
İşsiz
Arkadaşlar öncelikle aranıza yeni katıldım, eğer yazım hatam olursa özür dilerim.

Bugün Fifa 2015 Demo'yu indirdim. Oyunda tuş ayarlarını yapmama rağmen çıktığımda tekrardan eski haline dönüyor. Sanırsam bu olay genel olarak pc kullanıcılarında var acaba buna bir çözüm üretirler mi ?

Bir de oyundan 1024x768 medium Ayarlarda 40-45 fps alarak akıcı bir şekilde oynuyorum sizce iyi bir değer mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
30'un üstüne çıkman yeterlidir. Hatta biraz daha grafik ayarlarını açıp 35-40FPS arası bir değerde de oynayabilirsin eğer olursa. Oyun çıktıktan sonra değerlerin artacağını pek sanmıyorum ama eğer hatalı yerler olupta düzeltmeler yapılırsa belki o zaman artış gözlenebilir.

30'un üstüne çıkman yeterlidir. Hatta biraz daha grafik ayarlarını açıp 35-40FPS arası bir değerde de oynayabilirsin eğer olursa. Oyun çıktıktan sonra değerlerin artacağını pek sanmıyorum ama eğer hatalı yerler olupta düzeltmeler yapılırsa belki o zaman artış gözlenebilir.
Biraz daha açarsam oyunun tekrar pozisyonlarında fps 15-20 arasında gidiyor. Ama 1024x768 medium ayarlarda 35-45 fps rahatça alıyorum.
Sistemim daha önce fifa 2014 oyununda 1024x768 high ayarlarda 75-80 fps rahatça alıyordu.

Klavye tuş ayarları demonun genel bir sorunu. Gamepad ile tuş ayarı yaptığında ise bir sıkıntı yok. FPS sorunu ise sizin donanımlarınızdan kaynaklanıyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı