Steam hesabım çalındı

Lighthouse

Femtopat
Daha fazla  
Çok güvendiğim bir arkadaşım bana Discord'dan bir link attı. Bende onu açtım resmi Steam sitesi gibiydi giriş yaptım ve bum. Hesap gitti. Arkadaşımın Discord hesabı çalınmış bana linki atan o değilmiş. Ben bu hesabı nasıl geri alacağım? Benim için çok önemli.

Kesin alır mıyım? Zaten az oyun vardı oyunların alış sırasını falan bile hatırlıyorum

Bide kaç gün sürer tahmini

Çok güvendiğim bir arkadaşım bana Discord'dan bir link attı. Bende onu açtım resmi Steam sitesi gibiydi giriş yaptım ve bum. Hesap gitti. Arkadaşımın Discord hesabı çalınmış bana linki atan o değilmiş. Ben bu hesabı nasıl geri alacağım? Benim için çok önemli.

Arkadaşın Discord auth grabber tuzağına düşmüş ve tüm DM kutusundaki kişilere otomatik link yollamış. Free get 50$ wallet vs. yazıları oluyor genelde. Steam desteğe yaz detaylı bilgiler ile kurtarabilirsin hesabı. Tabii verdiğin bilgilere bağlı.

-İlk satın aldığın oyun
-kuruci mail
-Kullandığın kartın son 4 hanesi
-Hesabın sana olduğuna dair ikna edici kanıtlar.
Bu dediğim maddeler yeterli olur

Arkadaşın Discord auth grabber tuzağına düşmüş ve tüm DM kutusundaki kişilere otomatik link yollamış. Free get 50$ wallet vs. yazıları oluyor genelde. Steam desteğe yaz detaylı bilgiler ile kurtarabilirsin hesabı. Tabii verdiğin bilgilere bağlı
Evet öyle oldu. Gerekli bilgileri verdim kullanıcı adım, kayıtlı telefon numaram, e-posta adresim, Steam ID'm, kullandığım kart , önceki alışverişlerimden iki tane fatura vs vs. Hesabımı alırsam buraya yazacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı