Fifa 2016 kasma sorunu

kajmeran

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar PS4, Fifa 16'da maç oynamadan önce traning bölümünde kasmalar oluyor ve oynamak için optıons düğmesine bas yazısı çıktıktan sonra hiçbir kasma olmuyor. Bu normal mi sizlerde de oluyor mu acaba ?

AMD 8 çekirdekli 8 GB GDDR5 bellekli bir APU. PS4 bu troll müsün nesin :D Anlık takılmalar olabilir. Sonuçta her sene çıkan ve sadece para kazanmak için yapılan futbol oyunu. Çok şey beklememek gerek.

ne kadar süredir oynadınız
yani ilk başta da öyle sadece maça girmeden önce traning bölümünde oluyo sonra dediğim gibi geçmek için options tuşuna basın geldikten sonra hiçbir sıkıntı yok

AMD 8 çekirdekli 8 GB GDDR5 bellekli bir APU. PS4 bu troll müsün nesin :D Anlık takılmalar olabilir. Sonuçta her sene çıkan ve sadece para kazanmak için yapılan futbol oyunu. Çok şey beklememek gerek.
anlık takılma değil sadece orda oluyo sonra geçmek için options tuşuna basın yazısı gelince sıkıntı yok

Oyunla alakalı sizlik bir sıkıntı yok. Dedim ya her sene para kazanmak için çıkarılan futbol oyunu. Arada takılmalardır falan normal.

Dostum konu açılmışken başka hangi oyunları oynuyorsun. Oynadığın diğer oyunlar akıcı mı kasma falan var mı ?

Hayır diğer oyunlarda kasa görmedim gta 5 olsun batman Arkham knight olsun sadece fifa 15 tede öyle maç oynamak için girdiğimde ondan önce antreman bölümde options tuşuna basın yazısı çıkana kadar oluyo hafif kasma yazı çıktıktan sonra hiçbir sıkinti yok

Hayır diğer oyunlarda kasa görmedim gta 5 olsun batman Arkham knight olsun sadece fifa 15 tede öyle maç oynamak için girdiğimde ondan önce antreman bölümde options tuşuna basın yazısı çıkana kadar oluyo hafif kasma yazı çıktıktan sonra hiçbir sıkinti yok
Arkadaşın dediği gibi o sıkıntı tek sende değil. Pc'de bile antrenmanda bir kaç saniyeliğine kasma oluyor. Tedirgin olma konsolunda sıkıntı yok.(y)

Training bölümünde maç başlamadan önce bende de oluyor hatta arkadaşlarımın PS4'lerinde de gözlemledim onlarda da oluyor gayet normal bir durum sıkıntı yapmayın yani.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı