FIFA 2018 Oyundan Atma Sorunu

hakankalla

Kilopat
Daha fazla  
Oyunum orijınal ve korsana kesinlikle karşıyım ama böylede bir kurum hayatımda görmedim. Neden diyeceksiniz? Hemen açıklayayım. Oyunu 2015 yılından beridir alıyorum. Fifa 2015 oyununda sıkıntı yaşamadım ama Fifa 2017 yılında oyunu aldığımda hiç sıkıntı olmadan giriyordum daha ki ''GÜNCELLEME'' gelene kadar güncelleme geldi ve oyun çalışmayı durdurma hatası aldım. Bu sorun tam 4 ay sonra gelen güncelleme sonucu düzeldi. Şimdi Fifa 2018 oyunu aldım ve düzenli olarak oynamaya devam ederken Şubat ayının 21 gelen güncellemeye kadar o güncellemeyi yükledikten bütün modlar da maç esnasında birden bire oyun donuyor ve oyundan atıyor. Bazen de directx hatası verip oyundan atıyor bazen de oyun donuyor öyle kalıyor ve hiç tepki vermiyor. Sonuç olarak hiç bir şekilde düzelmiyor.

Ve bu konuda yaptıklarım: Orıgin silip tekrar yüklemek, repair game yapmak, belgelerim içinden Fifa 2018 dosyasını silmek, Fifa 2018 dosyası içinden ınstaller sildim yeniden yükledim, oyunu sildim tekrar yükeldim ve en önemlisi format attım daha ötesini düşünemiyorum onu da yaptım ama fayda etmedi? Bu arada BF1, Need for Speed Payback oyunları da var ama onlarda sıkıntı yok. Ve şunun da farkındayım güncelleme geldiğinde oyun düzelecek ama ben şimdi oyunun patch mı beklemek zorundayım? Orıgın destek ekibiyle yazıştım bende de ingılizce olmadığı için çeviri programı kullanarak yazıştım ama eminim ne kadar faydalı olmuştur bilemiyorum. Fayda da sağlamadı onlarda. Şimdi sorum şu olacak hatayı kim yapıyor oyunu orijınal olarak ben mı yoksa verdikleri patchın bozuk olması sonucu beni mağdur bırakan EA mı? Biraz uzun oldu herkesten özür dilerim...

Logfile.rar Tam nasıl gönderildiği bilmediğim için link olarak gönderdim. Benim sıkıntım videodaki sıkıntı değil bunu belirtmek isterim. Ben de oyuna giriş yapıyor maç esnasın da oyundan donarak direk atıyor.

Öncelikle özür diliyorum.Bize de bir cevap verseydiniz keşke en azından bir şey diyemiyorum bulamadım çözüm diye ha cevap vermek zorunda da değilsiniz ama rapor istediniz diye bunu yazmak gereği duydum. @Mr.Acar

Kusura bakmayın. Az önce bir rehber hazırlıyordum. Beni açık gördüğünüz her zaman müsait olamıyorum. DLL raporuna göre herhangi bir DLL sorunu yok. Sorunu tam tespit edemedim.

Dikkat edip cevap verdiğiniz için teşekkürler. Bende çözüm bulamıyorum bu EA'nın yaptığına gerçekten.

Güncelleme beklemekten başka çözüm gözükmüyor anlaşılan.

Başka yardımcı olacak kimse yok mu?

Dikkat edip cevap verdiğiniz için teşekkürler. Bende çözüm bulamıyorum bu EA'nın yaptığına gerçekten.

Güncelleme beklemekten başka çözüm gözükmüyor anlaşılan.

Başka yardımcı olacak kimse yok mu?
Maalesef arkadaşım EA in bu hatalarına bazen çözüm bulunamıyor. Ben de FIFA 18 e sahibim fakat oynayamiyorum. Oyunun Trial sürümünü origin access ile 10 saat oynamama rağmen oyunun tam sürümünü oynayamiyorum. Verdiğim 170 liranin elimde patlamasina mi uzuleyim yoksa buna bir care bulunamamasina mi sinirleneyim bilmiyorum. Sanırım bu hatalari giderecek bir güncelleme beklemekten baska caremiz yok :(

Aynen reis güncelleme beklemekten başka çare gözükmüyor anlaşılan. Şöyle bir şeyde var ben de ikinci kez oluyor bu hata ilkinde oldu ikinci güncellemeyle düzeldi. En son güncellemeyle yine bozuldu. Maalesef güncelleme bekleyeceğiz.

Aynı problem bende de var.Ve bu sorunun Windows 10 kaynaklı olduğunu düşünüyorum.Çünkü benim sistemimde Windows 7 kuruluyken hiç böyle bir hata almadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı