FIFA 2020 5 Euro

şahsi

Hectopat
Origin'de diğer oyunlarda dahil güzel indirimler var. FIFA 2021'i 420 TL olduğundan alamayacağım için direkt 20'yi aldım. Zaten her sene aynı oyunu ısıtıp ısıtıp veriyorlar pek bir şey değişmeyecektir. Almak isteyen olursa Origin'den alabilir.

1231231.PNG

Origin'de diğer oyunlarda dahil güzel indirimler var. FIFA 2021'i 420 TL olduğundan alamayacağım için direkt 20'yi aldım. Zaten her sene aynı oyunu ısıtıp ısıtıp veriyorlar pek bir şey değişmeyecektir. Almak isteyen olursa Origin'den alabilir.

Eki Görüntüle 655729
Gayet güzel indirimler var. Bir kaç tane oyun alayim bare tşk ederim bilgi için. 🤗 😍

Dostum kusura bakma ama fifa 21 gerekirse bekleyip orjinalini almanı kesinlikle tavsiye ederim bu sezonki fifa 20 ve fifa 21 arasında cok fark var aynı tepsiyi sunmuyorlar bizlere fifa 20 de kanser olma ihtimalin çok fifa 21 de bu hataların çoğunu düzelttiler örnek vereyim;çarpışma sistemi,hücum sistemi,atak ve saldırı,paslaşma,kafa topları,ortalar,sanırım yaptıkları eklentilerde birtek frikikleri ellememişlerki frikiklerde gayet güzel ama fifa 20 oynanış gerek karakter oynaması ki oyuncuların çarpışma sistemi berbat top kaybında veya alamadığında oldukları yerde oyalandıklarında kanser oluyorsun ki bunu bide squad battle veya rivals'te yaptıklarında daha kötü oluyor hücum sistemine gelirsek doğru dürüst atağa kalkamassın benim tavsiyem budur bu hatalar düzeltildiğini öğrenince direk ön sipariş verdim ben yani FİFA 20 alma FİFA 21'i bekle Al

Geri
Yukarı