FIFA 2020 vs PES 2020

HanifiBilir

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, iyi forumlar. Malum soruyu soruyorum 2 oyunun da kendince artıları ve eksileri var fakat son kararı vermekte güçlük çekiyorum, genelde Online olarak başka insanlarla oynayıp, takım kurma odaklı oynayacağım. Arkadaşlarımla falan oynamayacağım yani. Siz hangisini önerirsiniz? Nedenleriyle açıklayabilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Merhabalar, iyi forumlar. Malum soruyu soruyorum 2 oyunun da kendince artıları ve eksileri var fakat son kararı vermekte güçlük çekiyorum, genelde Online olarak başka insanlarla oynayıp, takım kurma odaklı oynayacağım. Arkadaşlarımla falan oynamayacağım yani. Siz hangisini önerirsiniz? Nedenleriyle açıklayabilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Kesinlikle FIFA 20.
Oynanış mekaniği daha gerçekçi ve başarılı. Pes daha uzak gerçekliğe. Fifa nın ultimate team i de daha çok oynanıyor diye biliyorum.

Oyun istiyorsan PES, ama daha gerçekçi bir futbol istiyorsan FIFA.

Oynayış istersen FIFA ama eğlenmek bol atak yapmak istiyorum dersen pes.

Geri
Yukarı