FIFA 2021 açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Ahmethan3439

Decapat
Daha fazla  
FIFA 21'de Launcher açılıyor fakat oyna tuşuna 1000 kere bassam da oyun açılmıyor. Process Monitor'den yapmayı denedim. Videdoda gösterilen her şeyi yaptım fakat bana bir rapor çıkartmadı. Ayrıca belgelerimden DirectX'i 1 yapsamda düzelmedi. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kısa bir süre daha bekleyiniz, düzelmezse silip yeniden yüklemeniz gerekebilir, aynı sorun daha önce başıma geldiğinde silip yükleyerek sorunu çözmüştüm.
silip yükleyecem galiba internetim aşırı kötü olduğu için bunu yapmak istemiyorum başka bi çare yokmudur?
Process Monitor'e rapor düşmesi lazım. Lütfen her şeyi dikkatlice yapın ve rapor paylaşın.

Dikkatlice yaptım rapor düşmüyor çünkü bu bir hata değil açılmıyor yani Process Monitor hatalrı tespit ediyor.
Antivirüs kapatıp dener misin? Windows Defender bende de bu soruna yol açıyordu.
herşey kapalı
Bilgisayarınızın özellikleri nedir?
pc özelliklerim fifaya yeterli önceden gayet rahatça oynuyordum güncellemenin ardından böyle oldu

Dikkatlice yaptım rapor düşmüyor çünkü bu bir hata değil açılmıyor yani Process Monitor hatalrı tespit ediyor.
Hata vermese bile rapor düşer. Yanlış bir şey yapıyor olmalısınız. Buradan yararlanabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hata vermese bile rapor düşer. Yanlış bir şey yapıyor olmalısınız. Buradan yararlanabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
zaten izleyerek yaptım düşmüyor yani düşmüyor tüm exe doyalarını denedim baya baya düşmüyor
önceden yine olmuştu nasıl düzelttiğimi hatırlayamıyorum
of of nedir şu fifadan çektiğim

Yeni konular

Geri
Yukarı