FIFA 20'de serbest antrenman

Muzobcr

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, geçen hafta FIFA 20 aldım. Fakat 1 haftadır serbest antrenman bölümünü bulamıyorum. Eski FIFA'larda oluyordu bunda olmuyor veya ben bilmiyorum. Bilgilendirebilirseniz sevinirim.

Serbest antrenman derken şu kısımda Antrenman arenası var. Serbest burası oluyor.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    250,9 KB · Görüntüleme: 661
Yani şöyle onda tek oyuncu oluyor kaleci ile karşı karşıya oluyoruz teke tek. Benim dediğim tüm kadro ile oynanan serbest antrenman.

Kanka tüm kadro ile serbest antrenman 14 de bitti. 15'den beri arena var. Sadece frikik çalışması yapabiliryorsun o da topla giderken taktik verilen yön tuşlarından birine basarsen o an neredeysen oradan şut çekiyorsun. Yoksa sadece arena var.

Kanka tüm kadro ile serbest antrenman 14 de bitti. 15'den beri arena var. Sadece frikik çalışması yapabiliryorsun o da topla giderken taktik verilen yön tuşlarından birine basarsen o an neredeysen oradan şut çekiyorsun. Yoksa sadece arena var.
Dediği tek başına kaleciye karşı antrenman ve oda 19'da falan vardı sanırım.

Karşılıklı antrenman baya bir süre önce kaldırıldı. Artık çok kötü durumda. Futbolcuya "Yönetici" kamerasıyla bile bakamıyoruz "Oyuncu" kamerasıyla bakıyoruz. Berbat oldu.

FIFA zaten FUT abansın. Kariyerdeki eksikleri ve hataları görmüyorlar.

Karşılıklı antrenman bayağı bir süre önce kaldırıldı. Artık çok kötü durumda. Futbolcuya "yönetici" kamerasıyla bile bakamıyoruz "oyuncu" kamerasıyla bakıyoruz. Berbat oldu.

FIFA zaten fut abansın. Kariyerdeki eksikleri ve hataları görmüyorlar.

Cidden ben eski FIFA oyuncusuyum. En son 15 oynadım 6 sene önce falan sonra bıraktım. Eski FIFA'lar şuankinden çok daha iyiydi EA futtan hayvan gibi para kaldırdığı için diğer şeyler umurunda bile değil adamların.

Geri
Yukarı