FIFA 21 22 saat oynama süresi ile iade edilir mi?

murphyboozy

Femtopat
Daha fazla  
Ben önceden FIFA 21'i EA Play'dan oynuyordum. Bu FIFA 22-36 TL mevzusunu görünce FIFA 21 aldım. İade isteği yolladım FIFA 21'e ama 22 saatim var. İade olmaz mı? Ne yapabilirim yol gösterecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir tane arkadaş talepte bulunmuştu ama iade kabul edilmemişti. Özel olarak talep açarsan ederler. EA Play'den oynadığını belirtirsin.

Ben ve bir arkadaş desteğe yazdık EA Play ile oynadığını söyleyince ediyorlar.
İade seçeneği ile direk red yiyorsun ama bir sorum var seçeneği ile olayı anlatırsan ediliyor sende öyle yaparsan büyük ihtimalle 1 gün içinde iade onaylanır.

Ben ve bir arkadaş desteğe yazdık EA Play ile oynadığını söyleyince ediyorlar.
İade seçeneği ile direk red yiyorsun ama bir sorum var seçeneği ile olayı anlatırsan ediliyor sende öyle yaparsan büyük ihtimalle 1 gün içinde iade onaylanır.
steamden almış olmalı indirimler orda oluyor

teşekkür ederim iyi forumlar
Dostum sakin ol iade oluyor bende EA Play ile 10 saat oynadım desteğe bu alım satım ile ilgili sorum var seçeneği ile durumu anlat iade istediğini söyle 1-2 gün içinde destek iadeyi onaylıyor. Steam normal iade talebini hemen reddeder ama destek onaylıyor olmaz diyenlere bakma ben ve burada bir arkadaş 2 saati geçtik ama iade onaylandı.
ona nereden yazacağım

Bu ürünü yanlışlıkla satın aldım ama daha önce EA Play vasıtası ile oyununu 10 saat denememden dolayı iade kabul olmuyor. Ben şu an oyunu indirmedim ve oynamadım lütfen iade konusunda yardımcı olur musunuz?

Bu yazıyla son alım satımla ilgili sorunum varı işaretleyip başvurdum.

Bu ürünü yanlışlıkla satın aldım ama daha önce EA Play vasıtası ile oyununu 10 saat denememden dolayı iade kabul olmuyor. Ben şu an oyunu indirmedim ve oynamadım lütfen iade konusunda yardımcı olur musunuz?

Bu yazıyla son alım satımla ilgili sorunum varı işaretleyip başvurdum.
teşekkür ederim

Geri
Yukarı