Origin'den FIFA 22 alınırsa iade edilir mi?

erhan753

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ben FIFA 22 almayı düşünüyorum Origin'den ve bilgisayarım belki kaldırmayabilir. Bu yüzden kaldırmazsa iade edemezsem sıkıntı olur. İade edilir mi?

You can make a refund request: Within 24 hours after you first launch the game. Within 14 days from the day you bought it, if you have not launched the game.

İndirip ilk kez açtıktan sonra 24 saat içinde iade edebilirsiniz. Daha fazla detay varsa (maksimum oynanma süresi vs gibi) yukarıda yazıyordur detaylı okumadım.

Bir başka yol da 1 ay GamePass alıp denemek olabilir. GamePass iadesi kesin var.

Merhaba, ben FIFA 22 almayı düşünüyorum Origin'den ve bilgisayarım belki kaldırmayabilir. Bu yüzden kaldırmazsa iade edemezsem sıkıntı olur. İade edilir mi?

Hocam, öncelikle yine bir araştırmanızı öneririm.

Origin üzerinden alırsanız "Origin history" bölümünden iade işlemlerini yapabilirsiniz fakat durum EA'ya bağlı.

Siz ürünü iade etmek için Origin üzerinden EA'ya mesaj gider ve belli bir süre sonra EA konuyu değerlendirir eğer sizi haklı görürse sanırım 10 gün içerisinde iade edip paranızı geri alabilirsiniz.

Tekrar araştırmanızı öneririm.

Aynen atıyorum 2 hafta sonra iade ettiniz, 2 haftalık yarım ücret iadesi alırsınız.
Cevaplarınız için teşekkürler. @holywitcherofrivia dediğiniz gibi Game Pass mantıklı geldi bana o istediğimiz zaman iptal ediliyor değil mi?

Steam'dende alınıyor öyle yapsam iade edilir mi?
Steamde de ilk 2 hafta (1 hafta da olabilir emin olamadım) 2 saatten az oynadığınız oyunu iade edebilirsiniz.

Eğer sadece FIFA oynayacaksanız Steam’den alıp deneyin en rahat o olur. İade edecekseniz tam para iadesi alırsınız.

Fiyatlarda çok fark yoksa 1-2 yıllık GamePass alabilirsiniz yazın FIFA23 eklenince ona geçersiniz vs.

Geri
Yukarı