Çözüldü 10 saat denenen FIFA 21 iade edilebilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EsTable

Decapat
Daha fazla  
Geçtiğimiz sene Steam üzerinden EA Play almıştım. FIFA 21 çıktığında EA Play sayesinde 10 saat oynayabildim. Ardından daha ucuz diye Origin'den aldım. FIFA 22 11 Temmuz'da tanıtıldı ve ön sipariş açıldı. Ben de o heyecanla aynı fiyata fark etmeyip FIFA 21 almışım (steamden). EA Play'dan dolayı zaten hesapta vardı ama 10 saat sınırı olduğu için oynayamıyordum. Satın alınca EA Sport FIFA 2021 standard Edition-key(DLC) adında bir DLC geldi. Bunu iade edebilir miyim? Yaşayan var mı? Bir de ben önceden çok oyun iade ettim ve geneli ortalama 5 saatte onaylandı veya reddedildi. Ama FIFA 21'i iade talebi göndereli yaklaşık 30 saat oldu hala bir cevap yok. Bu normal mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İade talebiniz aktif mi hala? Oyunu iade ettiğiniz yerde "bu ürün için bekleyen bir iade talebiniz var" diye bir uyarı olur iadeniz hala aktifse. Eğer yoksa iadeniz reddedilmiştir.

Hocam takip ediyorum ama hâla yanıt gelmedi. Ben de iade gelene kadar bekleyemedim. Steam destek>hesap>steam hesabınızla ilişkili veriler>steam destek ile iletişime geç diyerek olayı Steam desteğe de yazdım.
Arkadaşlar iade talebinden hala yanıt gelmedi fakat Steam destek ekibine yazdığımda iademi onlar yaptı. İade edildi ürün. Hesap parama geldi. Sorun çözüldü. Teşekkürler.
2 saati geçince iade edemezsin. Ayrıca 2 hafta süreside geçtiyse hiç edemezsin.

Hocam yanıtınız için teşekkürler. 11 Temmuz'da aldım yani 2 gün geçti ve indirmedim bile. Tek korkum şu ki Steam'in destek bölümünde yazan yazıda 3. şahıslar tarafından sağlanan DLC Steam'de iade edilemez. Yani bana bu DLC Steam'den geldi ama tam cümleyi anlamadım iade edilir mi edilmez mi bilmiyorum.

Geri
Yukarı