FIFA 21 alacak site var mı?

Bayramnm

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Steam'de FIFA 21 standart sürüm 140 TL'ye düşmüş, almayı düşünüyorum alınır mı ve daha ucuza güvenilir mi? Standartın diğer sürümlerden çok farkı var mı?

Hocam online tarafı için alıoyrsanız yavaştan ölmeye başladı ama fiyatı iyi, ondan zaten indirime giriyor ,offline oynayacağım diyorsanız bence almayın. 3-4 ay kaldı artık yeni oyunun çıkmasına. FUT için derseniz ayrı.

Eğer arkadaşlarınız ile oynayacaksanız hepiniz PES 21 alsın ama eğer tek oynama derdiniz varsa alın geçin düşünmeyin bile yapay zeka ve birçok yönden çok daha gelişmiş bir oyun kendisi.

Hocam Online tarafı için alıoyrsanız yavaştan ölmeye başladı ama fiyatı iyi, ondan zaten indirime giriyor, offline oynayacağım diyorsanız bence almayın. 3-4 ay kaldı artık yeni oyunun çıkmasına. Fut için derseniz ayrı.

Daha çok Online taraf için birkaç ay önce arkadaşım aldı onla beraber girecektik aynı takımda olmak gibi vs. offline da oynarım ama fut oynamam 22 çıktıgında 550 700 TL arası olacagı için yine o paraları veremem o yüzden makul geldi.

Daha çok Online taraf için birkaç ay önce arkadaşım aldı onla beraber girecektik aynı takımda olmak gibi vs. offline da oynarım ama fut oynamam 22 çıktıgında 550 700 TL arası olacagı için yine o paraları veremem o yüzden makul geldi.

Her türlü FIFA 21 daha iyi.

Eğer arkadaşlarınız ile oynayacaksanız hepiniz PES 21 alsın ama eğer tek oynama derdiniz varsa alın geçin düşünmeyin bile yapay zeka ve birçok yönden çok daha gelişmiş bir oyun kendisi.

Arkadaşımla oynayacağım ama o birkaç ay önce aldı ama ben çok fazla da offline gireceğimi düşünüyorum.

Arkadaşımla oynayacağım ama o birkaç ay önce aldı ama ben çok fazla da offline gireceğimi düşünüyorum.

Olsun yine de alın derim.

Eğer 3 5 kişi iseniz PES 21 alın.

Geri
Yukarı