FIFA 21 alınır mı?

Ben de almayı planlıyorum ama 10 gün sonra Steam yaz indirimi başlayacak. O zaman daha fazla indirime gireceğini düşünüyorum. O yüzden bekletiyorum. Bence kariyer için kesinlikle alınır.
Game Pass daha mantıklı hocam sırf kariyer için almak istiyorsanız.

FIFA 21 standart sürümü Steam'de 138 liraya düşmüş. Almayı düşünüyorum. Bundan 3-4 ay önce bu konuyu açmıştım forumda. FIFA 21 hakkında çok olumsuz yorum vardı. Son durum nedir? Hatalar giderildi mi almaya değer mi sizce?

FIFA 22 için Origin hesabım bana lazım olmasa ver 20-30 lira al oyna diyeceğim. Böyle bir şey mümkün değil tabii ki.

Game Pass daha mantıklı hocam sırf kariyer için almak istiyorsanız.

Hem Windows'umda Xbox uygulamaları yüklü değil hem de Xbox ile uğraşmak istemiyorum. O yüzden Steam'den alacağım. Steam için de EA Play var diyebilirsiniz ancak ben canım ne zaman isterse oynamayı planlıyorum. Bir seferlik alacağım ve belki 2-3 sene oynayacağım. Bu ay aboneliği yenileyemedim diye oyundan uzak kalmayı istemiyorum. Teşekkürler öneri için.

Hem Windows'umda Xbox uygulamaları yüklü değil hem de Xbox ile uğraşmak istemiyorum. O yüzden Steam'den alacağım. Steam için de EA Play var diyebilirsiniz ancak ben canım ne zaman isterse oynamayı planlıyorum. Bir seferlik alacağım ve belki 2-3 sene oynayacağım. Bu ay aboneliği yenileyemedim diye oyundan uzak kalmayı istemiyorum. Teşekkürler öneri için.
Siz bilirsiniz.

Dediğim gibi bence kariyer için alınır. Alternatif olarak sadece PES var ve bana göre değil. PES size de ilgi çekici gelmiyorsa FIFA'dan başka alternatif yok. Dediğim gibi 10 gün sonra daha ucuz olabilir onu bekleyebilirsiniz. Belki de olmaz bilmiyorum risk etmek istemiyorsanız şimdi de alabilirsiniz.

Dediğim gibi bence kariyer için alınır. Alternatif olarak sadece PES var ve bana göre değil. PES size de ilgi çekici gelmiyorsa FIFA'dan başka alternatif yok. Dediğim gibi 10 gün sonra daha ucuz olabilir onu bekleyebilirsiniz. Belki de olmaz bilmiyorum risk etmek istemiyorsanız şimdi de alabilirsiniz.
Alacağım artık. Ucuzlar mı bilemem ama şu an ki fiyat makul. Azalacağının da kesinliği yok sanırım.

Alacağım artık. Ucuzlar mı bilemem ama şu anki fiyat makul. Azalacağının da kesinliği yok sanırım.

Yani geçen sene 9 Aralık'ta %50 indirime girmiş. 13 gün sonra 22 Aralık'ta kış indirimlerinde %63 indirime girmiş. O yüzden yaz indirimde daha çok indirime gireceğini düşünüyorum. Bir de zaten yeni oyunun çıkmasına 2-3 ay kaldı. O yüzden bekletiyorum ama yaz indiriminde hiç indirime girmezse falan çok üzülürüm 😁.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı