FIFA 21 Almanın En Ucuz Yolu

Skinler sonra elimizde patlamasın :) Böyle bir durumda birkaç skin alıp oyunu bedavaya da getirmek mümkün. Ama o kadar farklı fiyata satılıp kazanç sağlanabiliyor mu?

fifa 2020 çöp mü oldu yani 21 çıkınca
Herkes oyunu alıp kariyer, sezon vs oynamıyor hocam. FUT oynayan adam her yıl tekrar almak zorunda oyunu. Çünkü önceki yılın oyununda oyuncu kalmıyor.
Skinler sonra elimizde patlamasın :) Böyle bir durumda birkaç skin alıp oyunu bedavaya da getirmek mümkün. Ama o kadar farklı fiyata satılıp kazanç sağlanabiliyor mu?
Aynı gün içinde tüm her şeyi hallettiğiniz için piyasa çok oynamıyor hocam.
Evet doğru fakat tüm oyunlarını tek hesapta tutmak isteyenler için mümkün değil. "Sıfır almanın en kolay yolu" olarak güncelleyeceğim başlığı.

Herkes oyunu alıp kariyer, sezon vs oynamıyor hocam. FUT oynayan adam her yıl tekrar almak zorunda oyunu. Çünkü önceki yılın oyununda oyuncu kalmıyor.

Aynı gün içinde tüm her şeyi hallettiğiniz için piyasa çok oynamıyor hocam.

Evet doğru fakat tüm oyunlarını tek hesapta tutmak isteyenler için mümkün değil. "Sıfır almanın en kolay yolu" olarak güncelleyeceğim başlığı.

Bu field tested olan savaş görmüş mü oluyor? Öyleyse fiyat farkı yok gibi görünüyor. Satış sitesinde 334 lira iken steamde 325 civarı gözüküyor.

Görevde kullanılmış oluyorsa steam de en düşük fiyat olarak 500 lira gözüküyor.

Bu field tested olan savaş görmüş mü oluyor? Öyleyse fiyat farkı yok gibi görünüyor. Satış sitesinde 334 lira iken steamde 325 civarı gözüküyor.

Görevde kullanılmış oluyorsa steam de en düşük fiyat olarak 500 lira gözüküyor.
Görevde kullanılmış oluyor.

Arkadaşlar merhaba. Oyun Steam'de 420 TL, internet sitelerinde de 380 TL civarına bulunabiliyor. Ben ise oyunu 300 TL'ye aldım. Anlatıma geçiyorum.

CS:GO Skin'i satan ByNoGame, GameSatış gibi sitelerden skin alıyorsunuz, Steam'de satıp 1 aylık EA Play üyeliği alıyorsunuz, ardından da oyunu alıyorsunuz. EA Play üyeliği EA oyunlarında %10 indirim sağlıyor böylece 29 TL verip aldığınız EA Play üyeliği size 42 TL indirim sağlıyor, 1 ay EA Play üyeliği bedavaya gelmiş oluyor, 13 TL'de indirim almış oluyorsunuz.

Skin alacağınız sitede skinlerin üstünde indirim oranı gözükür, indirim oranı en yüksek ve 300 TL civarında olan skinlerden alın ve pazarı kontrol edin. Steam'in %13 vergi aldığını unutmayın. Ben 320 TL'ye USP-S Kill Confirmed (Field-Tested) alıp markette 504 TL'ye sattım. %13 kesintiyle birlikte bana 432 TL geldi. Tüm bu işlemler aynı gün içinde oldu.

Size de USP-S Kill Confirmed FT almanızı tavsiye ederim. İyi forumlar.

Bende EA Play var ama FIFA'nın şu anki fiyatı 200 TL ben EA Play indirmi ile almaya çalışıyorum ama hala 200 TL %10'luk indirimi neden yapmıyor?

Geri
Yukarı