FIFA 21 almaya değer mi?

süleyman88

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Karadeniz
Daha fazla  
Arkadaşlar, FIFA 21 Steam'de 176 liraya kadar düşmüş. 22 şubat son tarih ve almaya düşünüyorum. FIFA 19 kullanan biri olarak sizce almaya değer mi? FIFA 21 de hangi lisanslı ligler mevcut, FIFA 19 da Brezilya ligi var mesela ama lisanlı değil ve sahte oyuncular var. Bu arada 3 farklı sürüm var. Bunlardan hangisini almalıyım?

Ultimate Team kasmıyorsan bence 19 yeterli her sene aynı terane. Sen bilirsin. Ben zamanında 16 Aldım daha hala oynuyorum. Çünkü Ultimate Team veya yenilenmiş kadrolara ihtiyacım yok.

Ultimate Team kasmıyorsan bence 19 yeterli her sene aynı terane. Sen bilirsin. Ben zamanında 16 Aldım daha hala oynuyorum. Çünkü Ultimate Team veya yenilenmiş kadrolara ihtiyacım yok.
Daha çok kariyer modunu kullanıyorum. Oyuncu ve takımların güncelliği önemli benim için.

Arkadaşlar, FIFA 21 Steam'de 176 liraya kadar düşmüş. 22 şubat son tarih ve almaya düşünüyorum. FIFA 19 kullanan biri olarak sizce almaya değer mi? FIFA 21 de hangi lisanslı ligler mevcut, FIFA 19 da Brezilya ligi var mesela ama lisanlı değil ve sahte oyuncular var. Bu arada 3 farklı sürüm var. Bunlardan hangisini almalıybence fif

Arkadaşlar, FIFA 21 Steam'de 176 liraya kadar düşmüş. 22 şubat son tarih ve almaya düşünüyorum. FIFA 19 kullanan biri olarak sizce almaya değer mi? FIFA 21 de hangi lisanslı ligler mevcut, FIFA 19 da Brezilya ligi var mesela ama lisanlı değil ve sahte oyuncular var. Bu arada 3 farklı sürüm var. Bunlardan hangisini almalıyım?

21 duyduğuma son yılların en kötü FIFA oyunlarının başında geliyor. Ultimate Team kasıcaksan alabilirsin ama kariyer gibi modlarda takılmak istiyorsan 19 veya 20 yeterli olur.

Geri
Yukarı