FIFA 21 almaya değer mi?

Almanızı tavsiye etmiyorum. FIFA 20 ve 21 şu ana kadar çıkmış en sorunlu FIFA oyunlarıdır. İnanılmaz bir momentum var iki oyunda. Çoğu maçların 5-6, 5-4 gibi absürt skorlarla bitmesi, 60-70 overall olan adamların maç içerisinde bir anda Superstar futbolcular gibi oynayıp beceri hareketleri yapmaya başlaması, taktiksel savunma modunda defans yapmanın aşırı zorlayıcı olması, attığınız pasların ve ortaların saçma yerlere gitmesi, bütün maç boyunca rakibe top vermeden oynarken karşı takımın iki üç tane aptalca ataklarla bir anda maçı çevirmesi ve onlarca hata. 19 oynamaya devam edin. Virüssüz yamalar mevcut internette. Eğer yama indirmek istemiyorsanız elle önemli transferleri yapabilirsiniz ayarlardan. Uğraştırıcı olur ama en azından oynadığınız oyundan zevk almaya devam edersiniz.

Açıklamandan sonra 19 la devam edeceğim. 😄
Hocam senin kullandığın veya bildiğin yama varsa söyler misin?

Yıllardır bende oynuyorum FIFA ama alma kardeş. Aldım direk iade ettim 1 maç yapıp. Çok kötü yaptılar.

Açıklamandan sonra 19 la devam edeceğim. 😄
Hocam senin kullandığın veya bildiğin yama varsa söyler misin?
Ben Playstation'da oynadığım için yama kullanamıyorum. Youtube'a baktım bir arkadaş 10 gün önce bir yama yapmış ve sıkıntı yok gibi. VirusTotal ile kontrol ettiğimde herhangi bir virüs vb. bir şey de bulamadı. Linki bırakıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alınmaz. Online'ı ayrı rezalet offline'ı ayrı. Oyunun hatasız, bug'sız bi bölümü yok. Yarı ömrünü doldurmuş başarısız bi oyuna para verme derim.
Bu kadar kötü yorumun üzerine almadım ama merak ettiğim bir nokta şu ki, bu kadar hatayı bu oyunda nasıl yapmışlar? Bildiğim kadarıyla 99'dan beri yapıyorlar bu işi.

Ben FIFA 21 aldım şu anda beni tatmin etti
İlk aldığım FIFA oyunu olduğu için olabilir
Çünkü her sene FIFA alan biri olsam beğenmeyebilirdim

Arkadaşlar, FIFA 21 Steam'de 176 liraya kadar düşmüş. 22 şubat son tarih ve almaya düşünüyorum. FIFA 19 kullanan biri olarak sizce almaya değer mi? FIFA 21 de hangi lisanslı ligler mevcut, FIFA 19 da Brezilya ligi var mesela ama lisanlı değil ve sahte oyuncular var. Bu arada 3 farklı sürüm var. Bunlardan hangisini almalıyım?

Alınır ben aldım alınır pese tek atar

Ben FIFA 21 aldım şu anda beni tatmin etti
İlk aldığım FIFA oyunu olduğu için olabilir
Çünkü her sene FIFA alan biri olsam beğenmeyebilirdim
Brezilya ve Arjantin ligi var mı ? Birde oyuncuları sahte mi? Fifa 19 da brezilya ligi var mesela oyuncuları sahte ama.
Alınır ben aldım alınır pese tek atar
Fifa 19 oynadıysan arasındaki farkları söyleyebilir misin ?

Arkadaşlar, FIFA 21 Steam'de 176 liraya kadar düşmüş. 22 şubat son tarih ve almaya düşünüyorum. FIFA 19 kullanan biri olarak sizce almaya değer mi? FIFA 21 de hangi lisanslı ligler mevcut, FIFA 19 da Brezilya ligi var mesela ama lisanlı değil ve sahte oyuncular var. Bu arada 3 farklı sürüm var. Bunlardan hangisini almalıyım?

Kanka 173 TL'ye champion Edition var onu alsana, hem daha ucuz hem de Ultimate Team için bayağı hediye veriyor. Steam de yazıyor zaten hepsi bence Ultimate Team oynayacaksan ve gerçekten istiyorsan al içinde kalır ama kariyer rebuild falan yapacaksan alma.

Yeni konular

Geri
Yukarı