FIFA 21 Black Friday'de indirime girer mi?

Biliyorum fakat 20'yi almamıştım şu an 19 oynuyorum ve kullanıcı sayısı azaldı, oyuncular eski kaldı FIFA gerçekten seven biriyim 400 lira veremem asla fakat 200 liraya değeceğini düşünüyorum açıkcası.

PC.

Bence bu sene kalsın önümüzdeki sene ön sipariş verin. Bu oyun benim gözümde alınma süresi olarak bitti. Şuana kadar alınsaydı değerdi ama şu an almak bence değmez. FIFA 2022'de ön sipariş daha mantıklı olur bence.

Biliyorum fakat 20'yi almamıştım şu an 19 oynuyorum ve kullanıcı sayısı azaldı, oyuncular eski kaldı FIFA gerçekten seven biriyim 400 lira veremem asla fakat 200 liraya değeceğini düşünüyorum açıkcası.

Pc.
2004'ten beri FIFA oynarım ama son dönemlerdeki politikaları artık beni baydı. Hep FUT hep FUT. FIFA'nın özü kariyerdir. Artık gerçekçilik kayboldu tamamen. İnşallah düzeltirler.

Steam'de daha geçen hafta indirimdeydi. FUT için alınacaksa indirim ile gayet alınabilir bir oyun FIFA21. Ama kariyer için alacaksan önermiyorum.

Steam'de daha geçen hafta indirimdeydi. Fut için alınacaksa indirim ile gayet alınabilir bir oyun FIFA21. ama kariyer için alacaksan önermiyorum.

2'Sini de oynayacağım. Geçen hafta indirimde olduğunu biliyordum fakat 280 lira biraz pahalı geldi bana Black Friday'de daha büyük bir indirim olur diye almadım hata mı ettim.

2'Sini de oynayacağım. Geçen hafta indirimde olduğunu biliyordum fakat 280 lira biraz pahalı geldi bana Black Friday'de daha büyük bir indirim olur diye almadım hata mı ettim.

Bende aynı mantıkla hareket ederek bekliyorum. 25 veya 26 Kasım'da Black Friday indirimleri olacak. Bu sefer 280'de olsa alacağım. Daha fazla beklemek FIFA için iyi olmaz. Hazır güncellemelerle oyun dengelenmişken.

Geri
Yukarı