FIFA 21 division rivals geç tepki veren ve koşmayan oyuncular

İşletim sistemi
Windows 10

taha hasırcı

Hectopat
Herkese merhaba FIFA 21 Ut'de dostluk maçlarının tüm modları dahil hepsinde 70-74 ms alıyorum ve neredeyse bu ping de oynamaya alıştım fakat division rivals maçlarını oynamak istediğim zaman, dostluk maçında bilek kıran çalım atan oyuncular division Rivals'ta ne koşuyor ne dönüyor ne pas veriyor her tepkimeyi o kadar geç yapıyor ki adam beni şamar oğlanına çeviriyor pas veriyorum yaklaşık 1, 5 saniye sonra pas veriyor, şut vuruyorum 1, 5 saniye sonra vurmaya çalışıyor rakip çoktan topu alıp gitmiş oluyor kimse koşmuyor herkes durup rakibin geçmesini izliyor takımımda defans namına hiçbir şey yapamıyorum çünkü o kadar ağır ve yavaş hissediyorum ki kafayı yemek üzereyim Allah için bunun sebebini bilen birisi varsa yardımcı olsun PC'den oynuyorum oyunu Steam sürümüne sahibim. Oyunu Logitech F710 ile oynuyorum Online dostluk maçlarında ya da squat Battle Modun'da herhangi bir gecikme yavaşlık ya da ping problemi yaşamazken division Rivals'ta aynı ping değerlerinde sanki 150 ms varmış gibi oynuyorum nedir bunun çözümü hafta sonu ligine girecek puanı kasamıyorum artık rezil bir hal almış durumda :(

Son düzenleyen: Moderatör:
fifa 20 de daha kabul edilebilir di fakat artık 21 cılkını cıkartmıs momentum yapacaz dıye oyunu tam anlamı ile bozmuşlar yani ping falan bir yere kadar bildiğin batık oyun pc ye fiziksel zarar vericem istemeden diye yavaş yavaş vazgeçiyorum artık paranla rewzil olmak bu :)

Hocam konuyla alakasız ama arkadaşımla myclub takımlarımızla vs atarken seviyesini yükselttiğimiz oyuncular 1.seviye gözüküyor. Bu sorunu nasıl çözeriz? İnternetten izledim ümidi vs atarken onun oyuncularının reytingleri düzgün bizimkiler değil

Yeni konular

Geri
Yukarı