FIFA 21 FPS problemi

İşletim sistemi
Windows 10

ekin asilsoy

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. 2 gün öncesine kadar hiçbir sorun yoktu. Birden FPS düşmeye başladı sebebini anlamadım. Sistemim hayli hayli yetiyor zaten. Düşük ayara aldım denedim yine olmadı. Sebebi ne olabilir acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
bende de aynı sorun var ve 2 aydır düzeltemiyorum. ama çarpıcı bir şekilde şunu fark ettim ki bilgisayarım fifa'yı çalıştırırken ısınmıyor. diğer bütün oyunlarda ısınan bilgisayar fifa'yı çalıştırırken ısınmıyor. ayar yapacaksan yapmadan önce sağlam bir araştırma yapmanı öneririm. bilgisayarın değiştirebileceğim ayarının kaldığını sanmıyorum ve bilgisayarım şu an ağlıyor. zaten yeni oyun da çıkacak, bence 500 lira için binlerce liradan olmaya değmez. yenisi çıkınca onu alırsın onun üzerine kafa yorarsın. umarım sorununu çözersin

en yükseğe çekmek de mantıklı olabilir, ama sistemin yetiyorsa. mesela cs go oynadığım zaman ekran hep dalgalı gözükür, ama bütün grafikleri fulleyince hiçbir sorun kalmıyor. fulde açabilirsen deneyebilirsin
onun dışında değişik programlar deneyebilirsin ama bende işe yaramadı sanırım sorun kronikleşmiş

Geri
Yukarı