FIFA 21 Gamepad 2 kez gözüküyor

izzet177

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX1650 TUF

RYZEN 5 3500

16GB RAM 3200 MHz

A320M-K
Dandik bir gamepadim var. PES 2021 oynarken sorun olmuyor.
FIFA kolu tam algılamadığı için Xoutput kullanıyorum, 2 kol çıkıyor. 2 kol bağladım, 4 kol çıktı. Ben bunu nasıl çözeceğim?
FIFA kolu tam algılamadığı için Xoutput kullanıyorum, 2 kol çıkıyor. 2 kol bağladım, 4 kol çıktı. Ben bunu nasıl çözeceğim?
Gerçekten koca sosyalde yazan yok mu?

Son düzenleme:
Ekran görüntüsü 2021-07-02 232132.jpg

Fotoğraf atabilir misiniz?

Yol 1:
  • Steam'e oyun ekleyin.
  • Ayarlar -> Denetleyici -> Denetleyici için genel ayarlar -> Seçili Xbox denetleyicisi yapılandırması.
  • Büyük resim modunu açın -> Kitaplık -> FIFA -> Ayarlar -> Kontrol cihazı ayarları -> her iki onay kutusunu da devre dışı bırakın ve Steam giriş ayarlarını "zorla" olarak ayarlayın.
  • Oyunu Steam'den başlatın.

Yol 2:
  • Cihazınız dışındaki tüm bağlantıları kesin. Eğer konsol kullanıyorsanız. PC kullanıyorsanız klavye fare dışındaki aygıtların bağlantısını kesin. Deneyin.
Yol 3:
  • FIFA 21'i kapatın ve Windows arama çubuğuna gidin.
  • Arama çubuğuna “Ayarlar” yazın ve “Cihazlar”ı bulun.
  • Sol taraftan “Bluetooth ve diğer cihazlar”ı seçin.
  • Şimdi kontrolörünüzü bulun ve bu listeden silin.
  • USB'yi tak çıkar yapmadan oyunu açıp deneyin.
Yol 4 :
  • Xoutput için ayarlar
    Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
    Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Saygılarımla

Gerçekten koca sosyalde yazan yok mu?

Bende de ayni sorun vardi. Bir dunya adam izledim, fayda olmadi. Kendim cozdum. DS4 ile ilgili indirdigin butun yazilim ve programlari kaldir, at gitsin. Steam'i AC, ayarlar/kontrolcu /genel kontrolcu ayarlari/ PlayStation yapilandirma destegini AC, tamamdir,)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de ayni sorun vardi. Bir dunya adam izledim, fayda olmadi. Kendim cozdum. DS4 ile ilgili indirdigin butun yazilim ve programlari kaldir, at gitsin. Steam'i AC, ayarlar/kontrolcu /genel kontrolcu ayarlari/ PlayStation yapilandirma destegini AC, tamamdir,)
adamsın kral valla baya şey denedim videolar izledim falan hiç aklıma gelmedi bu yöntem eyw

Yapamayan arkadaşlar bilgisayarım-yönet- oyun bağdaştırıcıları kısmında da 2 tane gamepad gözükecek bunlardan bir tanesini devre dışı bırakırsanız sorun çözülüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı