FIFA 21 kariyer modu için alınır mı?

yilmaz787

Hectopat
Merhaba. FIFA 21 indirimde ve şu an 105 TL. Alırsam kariyer modu için alırım sizce alınır mı? FIFA 21 de yapay zeka berbat deniyor. FIFA 22 bekle diyenler olacak ama 420 TL olarak çıkacak ve maalesef 100 TL civarına düşmediği sürece ki düşmez alamam. Zaten canım futbol çektiğinde kariyer oynamak için gireceğim sadece.

Merhaba. FIFA 21 indirimde ve şu an 105 TL. Alırsam kariyer modu için alırım sizce alınır mı? FIFA 21 de yapay zeka berbat deniyor. FIFA 22 bekle diyenler olacak ama 420 TL olarak çıkacak ve maalesef 100 TL civarına düşmediği sürece ki düşmez alamam. Zaten canım futbol çektiğinde kariyer oynamak için gireceğim sadece.
FIFA 21 kariyer modu çok buglu hocam. Alacaksanız 20 ya da 19 almanızı öneririm.

Bildiğiniz bir takım alacaksanız kadrosu güncel olmayacağı için çok tatmin etmez ama bilinmedik bir takım alırsanız kadronun güncel olup olmadığını anlamayacağınız için Fifa 22'den pek farkı olacağını sanmam kariyer modu için. İngilterenin alt liglerinden bi takımla üst liglere mücadele edebilirsiniz gayet zevkli oluyor güncel olmayan Fifa'da ben böyle yapıyorum.

Steam'den EA Play alabilirsiniz, eskiden ilk alımda 6TL oluyordu sanırım hala o geçerli mi bilmiyorum ben Fifa oyunlarını genelde bir iki hafta full oynar salarım sizde benim gibiyseniz EA Play öneririm.

Bence Pes oynuyorsanız ve ilk defa FIFA alacaksanız denemeyin. Ben 7-8 yıllık Pes oyuncusuyum bir kere PS kafede FIFA oynayayım dedim kontrol olsun grafik olsun çok değişiyor oynayamıyorsunuz.

Evet alınır. 2 yıl önce indirimde FIFA 19 almıştım hala oynuyorum ama yeni çıkanlara bakılınca bir imrenmiyorum değil. Evime dönünce Playstation 4’üme Ea Play aboneliğini alıp bıkana kadar oynayacağım. Tavsiye ediyorum. Hataları falan saymıyorum bana zevk veriyor.
Bence Pes oynuyorsanız ve ilk defa FIFA alacaksanız denemeyin. Ben 7-8 yıllık Pes oyuncusuyum bir kere PS kafede FIFA oynayayım dedim kontrol olsun grafik olsun çok değişiyor oynayamıyorsunuz.
Bende önceden Pes oynuyordum ama FIFA’nın kontrollerini değiştirince hemen alıştım o kadar abartmaya gerek yok bence.

Bende önceden Pes oynuyordum ama FIFA’nın kontrollerini değiştirince hemen alıştım o kadar abartmaya gerek yok bence.
Ben yanlış anlattım. Oyun mekaniği vs. Çok değişik Pes'e göre. Mesela 2-3 kere denedim sadece voltayı rahatlıkla oynayabiliyorum. Birde 20 ile karıştırdım 20 çok zor geldi 21 bir nebze daha oynanışı güzeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı