FIFA 21 offline nasıl açılır?

Aligatör

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, EA Play üzerinden FIFA 21 indirdim. Oyunu açmak için ilk önce EA Desktop açıyor. Bu da internet istiyor. Ben internetsiz takılmak için indirmiştim. Nasıl internetsiz açacağım?

İlk olarak internetli bir şekilde oyuna giriş yapıp oyun lisansını aktive edin. Daha sonra EA Play üzerinden Offline Mod'a geçiş yapın ve oyuna giriş yapın.

İsterseniz internetinizi aygıtınızdan tamamen kesipte girebilirsiniz çünkü Ağ bağlantısı bulamadığı durumda FIFA 21 kendini otomatik olarak Offline Mod'a alacaktır. Unutmayın ilk olarak İnternetiniz açık şekilde girip oyunun lisansını aktive etmelisiniz daha sonra bu işlemi uygulayın.

İlk olarak internetli bir şekilde oyuna giriş yapıp oyun lisansını aktive edin. Daha sonra EA Play üzerinden offline Mod'a geçiş yapın ve oyuna giriş yapın.

İsterseniz internetinizi aygıtınızdan tamamen kesipte girebilirsiniz çünkü ağ bağlantısı bulamadığı durumda FIFA 21 kendini otomatik olarak offline Mod'a alacaktır. Unutmayın ilk olarak internetiniz açık şekilde girip oyunun lisansını aktive etmelisiniz daha sonra bu işlemi uygulayın.

Oyun lisansını tam olarak nasıl aktif edeceğim? Oyun içinde bir yerlerde mi var? Tam olarak anlamadım orayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı