FIFA 21 Online kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

emonon

Hectopat
PC'den FIFA 21 oynuyorum. Ultimate Team'de maç yaptığımda bir yarıda 2 ya da 3 kez oyun donuyor ardından hızlanıyor. Benim ekranımda dondu olarak gözüküyor ancak rakipte hiçbir şey olmuyor. Birkaç saniye sonra da oyun hızlanıyor. Ya gol yemiş oluyorum ya da topu kaybetmiş oluyorum. Bunun çözümü var mıdır? Sistem olarak her şeyi karşılıyor sistemim.

Sistemini belirtir misin? Oyun içi değerlerinizi atarsanız güzel olur.
AMD Ryzen 5 2600.
RX 580 4 GB.
Adata SSD 240 GB.
Samsung SSD 250GB.
Corsair 8 GB RAM.
Gigabyte B450 M S2H.
Silverstone 750W PSU.
Oyun içi değerlerimi nasıl atabilirim ?
Eğer bilgisayara karşı oynarken bir sorun olmuyorsa büyük ihtimal internetinizden kaynaklanan bir durumdur.

İnternetim diğer oyunlarda bir sıkıntı çıkarmamıştı. Hatta FIFA 20'yi PS4'ten oynuyordum orada da böyle bir sorun yoktu.

AMD Ryzen 5 2600.
RX 580 4 GB.
Adata SSD 240 GB.
Samsung SSD 250GB.
Corsair 8 GB RAM.
Gigabyte B450 M S2H.
SilverStone 750W PSU.
Oyun içi değerlerimi nasıl atabilirim?

İnternetim diğer oyunlarda bir sıkıntı çıkarmamıştı. Hatta FIFA 20'yi PS4'ten oynuyordum orada da böyle bir sorun yoktu.

MSI Afterburner uygulaması ile oyun içi değerlerinizi atabilirsiniz.

PC'den FIFA 21 oynuyorum. Ultimate Team'de maç yaptığımda bir yarıda 2 ya da 3 kez oyun donuyor ardından hızlanıyor. Benim ekranımda dondu olarak gözüküyor ancak rakipte hiçbir şey olmuyor. Birkaç saniye sonra da oyun hızlanıyor. Ya gol yemiş oluyorum ya da topu kaybetmiş oluyorum. Bunun çözümü var mıdır? Sistem olarak her şeyi karşılıyor sistemim.
Sistem le alakası yok internetle alakalıydı. fifa 20 de benim başıma da geliyor du

Artı -1 Eksi

Dosya Ekleri

• resim_2020-10-05_132408.png
    resim_2020-10-05_132408.png
    1 MB · Görüntüleme: 202

Geri
Yukarı