FIFA 21 Steam eksik dosya sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

apilanr

Femtopat
Daha fazla  
Beyler selamun aleyküm, Steam'den FIFA 21 aldım yükledim ama uzun süredir girmediğim için Steam dosyalarındaki appmanifest dosyası gözükmüyor oyun açılmıyor tekrar yüklemeye alınıyor rica etsem Steam'de FIFA 21 olan birisi "appmanifest_1313860.acf" dosyasını dosya TC sitesine yükleyip buradan linkini atabilir mi?
Şimdiden teşekkürler.

Dosyaları doğrulama yapsan eksik olanı indirir zaten.
Dosyaları doğrulamayı biliyorum fakat oyun şu an yüklü gözükmüyor ve disk kullanımı yok yazıyor o kısımda CS:GO'da appmanifest730 dosyası olmayınca çalışmıyor ya aynı sorun olan bir arkadaş yükleyip link atarsa sevinirim indirip Steam klasörüne attıktan sonra oluyor güncel olduğundan emin olun lütfen.

Dosyaları doğrulamayı biliyorum fakat oyun şu an yüklü gözükmüyor ve disk kullanımı yok yazıyor o kısımda CS:GO'da appmanifest730 dosyası olmayınca çalışmıyor ya aynı sorun olan bir arkadaş yükleyip link atarsa sevinirim indirip Steam klasörüne attıktan sonra oluyor güncel olduğundan emin olun lütfen.
Aynı sorunu arkadaşım yaşıyor keşke biri paylaşsaymış "appmanifest_1313860.acf" dosyasını da faydalansaydık.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı