Çözüldü FIFA 21 takım ID'leri ve kariyer modu tavsiyeleri

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

gokpeedy

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, FIFA 21'de takımların idlerini bulamadım. Rica etsem takım idlerini atabilir misiniz? Ek olarak kariyer modu tavsiyeleri verebilir misiniz?

ID'ler ne için lazımdı? Ben bulabilirim ancak kendi yamama uygun olanı bulurum sanırım.

Bir de kendin bulmak istersen sana Cheat Engine ve FIFA Cheat Table ile nasıl bulacağını gösterebilirim.

ID'ler ne için lazımdı? Ben bulabilirim ancak kendi yamama uygun olanı bulurum sanırım.

Bir de kendin bulmak istersen sana Cheat Engine ve FIFA Cheat Table ile nasıl bulacağını gösterebilirim.

İstediğim takıma gitmek için ID gerekiyor fakat takım ID'lerini bulamadım. Cheat Engine gibi programları YouTube'dan az buçuk öğrendim bir problem yok.

İstediğim takıma gitmek için ID gerekiyor fakat takım ID'lerini bulamadım. Cheat Engine gibi programları YouTube'dan az buçuk öğrendim bir problem yok.
Cheat Table ile Team Editör'e girip oradan da öğrenirsin, zaten basit işlem. Aranakatu diye bi herif var, onun Cheat Table'ı çalışıyor.

Yama kullanıyor musun yoksa default mu?

Bir text dosyası veya Google Drive linki atsanız daha iyi olur hocam.
Teams FIFA 21 Jun 30, 2021 SoFIFA Bu siteye git kanka, istediğin takımı aratıp ID'sini gör. Linkteki bu sayı default FIFA 21 ID'Lerini gösterir. Liverpool ID'si 9 imiş.
1625473223747.png

Text bulursam bırakıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı