FIFA 21 tıklayınca tepki vermiyor

İşletim sistemi
Windows 10

ycrour

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16 GB DDR4 2133 Mhz
Ekran kartı
Nvidia GTX 1070 Tİ 8GB
Anakart
Gigabyte B450M S2H
İşlemci
AMD Ryzen 5 2600
Merhaba. FIFA 21 oyna dediğimde tepki vermiyor. Log dosyası ektedir. Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Silinen üye hocam, DLL dosyaları silinmiyor. Arka planda açık olduğu söyleniyor. Bunu nasıl çözebiliriz?

Hocam her zaman söylerim ilk olarak Görev Yöneticisi'nden Windows gezginini yeniden başlat. O DLL hangi pakette kuruluysa o paketleri de kaldıralım. Ayrıyeten bilgisayarı yeniden açmak çözebilir. Ben hala sorunun DLL hatası olduğunu düşünüyorum.

Hocam her zaman söylerim ilk olarak Görev Yöneticisi'nden Windows gezginini yeniden başlat. O DLL hangi pakette kuruluysa o paketleri de kaldıralım. Ayrıyeten bilgisayarı yeniden açmak çözebilir. Ben hala sorunun DLL hatası olduğunu düşünüyorum.
-Windows gezginini yeniden başlattık.
-Bilgisayarı yeniden başlattık.
-Kurulu olduğu paketleri kaldırdık ve yeniden yükledik.
Ancak hala DLL dosyaları silinmiyor. Ben de DLL sorunu olduğunu düşünüyorum.
-DLL dosyaları silinmiyor.
-Paketleri silip yeniden kurduk olmadı.
-Malwarebytes ile tarama yaptık, bir şeyler buldu ancak o da çözmedi.

Gerçekten garip, DLL dosyaları silinirse sorunun çözüleceğini düşünüyorum ancak ne denediysek silemedik.

Son düzenleme:
-Windows gezginini yeniden başlattık.
-Bilgisayarı yeniden başlattık.
-Kurulu olduğu paketleri kaldırdık ve yeniden yükledik.
Ancak hala DLL dosyaları silinmiyor. Ben de DLL sorunu olduğunu düşünüyorum.
-DLL dosyaları silinmiyor.
-Paketleri silip yeniden kurduk olmadı.
-Malwarebytes ile tarama yaptık, bir şeyler buldu ancak o da çözmedi.

Gerçekten garip, DLL dosyaları silinirse sorunun çözüleceğini düşünüyorum ancak ne denediysek silemedik.

Hocam bulamadım ki. Silme programı filan varsa onlarla belki silenebilir, @ycrour sen silmeye çalıştığın zaman aynısını dedi mi?

Hocam bulamadım ki. Silme programı filan varsa onlarla belki silenebilir, @ycrour sen silmeye çalıştığın zaman aynısını dedi mi?
İşte sıkıntı orada. Dün arkadaş silmeye çalıştığı zaman hata vermiyormuş. Ben bağlandığım gibi o dosyaları silmeye çalıştım ancak direkt hata verdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı