FIFA 21 "Too many computers have accessed this account's version" hatası

üye348980

Decapat
Arkadaşlar GameSatış'dan FIFA 21 almıştım, offline bir hesap. Oyunu yükledim, sonra oyunu tam açacaktım "Too many computers have accessed this account's version" hatası verdi.

qwewqewqewqewqe.PNG

Oyun: Origin'de.

Ben forumda FIFA satışı yapıyorum. Sorunun çözümün iki yolu var. Kolay yolu saticiya yazicaksin. Yeni hesap vermesini söyleyeceksin. Hesapta aktivasyon sınırı dolmuş. Yada 1 gün bekle sana kalmış.
Benim de öyle bir sorunum var senden aldım kardeşim nasıl çözeriz onu?

Bu hata genelde birden fazla format atıp daha sonra giriş yapmaya çalışınca oluyor veya başka bir PC'de aynı hesaptan oyuna giriş yapmaya çalıştığınızda.

1 veya 2 gün beklerseniz oyuna girebilirsiniz. Bazı durumlarda 12 saat içerisinde bile girilebiliyor. Süresi kesin değil yani.

Bu hata genelde birden fazla format atıp daha sonra giriş yapmaya çalışınca oluyor veya başka bir PC'de aynı hesaptan oyuna giriş yapmaya çalıştığınızda.

1 veya 2 gün beklerseniz oyuna girebilirsiniz. Bazı durumlarda 12 saat içerisinde bile girilebiliyor. Süresi kesin değil yani.

Ben şöyle yapiyorum. Yeni almış müşterilerim için yeni hesap veriyorum. Eskiden alanlarda böyle hata çıkmıyor. Çıkarsa beklemesini söylüyorum. Sebep kayıt dosyasının gitmemesi. Sen de git yaz yenisini versin.

Teşekkürler Herkese

FİFA yada Windows güncelleme alınca aktivasyon bozuluyor.

Ben forumda FIFA satışı yapıyorum. Sorunun çözümün iki yolu var. Kolay yolu saticiya yazicaksin. Yeni hesap vermesini söyleyeceksin. Hesapta aktivasyon sınırı dolmuş. Yada 1 gün bekle sana kalmış.

merhaba iyi akşamlar fifanın aktivasyon kodu için bir gün beklerken pc nin sürekli origin hesabında açıkmı kalması gerek hesabım pc me tanımlanabilmesi için bu konu hakkında bilginiz varsa yardımcı olabilirmisiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı