FIFA 21 Türkçe Metin Dili (Oyun İçi)

Ernurovic

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, Origin üzerinden yurtdışı kaynaklı satın alınmış FIFA 21 var elimde fakat Türkçe dil desteği yok.
"C:\Program Files (x86)\Origin Games\FIFA 21\Data\Win32\loc"
Şu adresin içinde tr.sb ve tr.toc dosyası olacak 2 tane.
O dosyaları bana atar mısınız?

Buraya uploadladım. Dosyanın içerisinde tr.sb ve tr.toc dosyası bulunuyor sadece.
teşekkür ederim fakat olmadı maalesef.. oyun güncel mi acaba ingilizce olanları sildigimde oyun yükleme ekranında kalıyor. hem ingilizce hem sizin atmış olduğunuz türkçe dosyaları yüklediğimde ise türkçe olmuyor :) teşekkür ederim yine de
Bende FIFA 21 Türkçe fakat söylediğiniz dosyalar klasörün içinde yok. Acaba ben zaten Türkiye'den indirdim diye mi öyle?
bilgim yok ancak belirttiğim klasörde mutlaka bu uzantılı bir dil dosyası bulunması lazım

teşekkür ederim fakat olmadı maalesef.. oyun güncel mi acaba ingilizce olanları sildigimde oyun yükleme ekranında kalıyor. hem ingilizce hem sizin atmış olduğunuz türkçe dosyaları yüklediğimde ise türkçe olmuyor :) teşekkür ederim yine de

bilgim yok ancak belirttiğim klasörde mutlaka bu uzantılı bir dil dosyası bulunması lazım
Göremedim hocam oyuna güncelleme gelmiş klasörlerin hepsi de görünmüyor ondan olsa gerek. Bilgisayarımda yer kalmadı sildim az önce göremedim dosyayı da.

Evet oyun güncel.

Merhabalar, Origin üzerinden yurtdışı kaynaklı satın alınmış FIFA 21 var elimde fakat Türkçe dil desteği yok.
"C:\Program Files (x86)\Origin Games\FIFA 21\Data\Win32\loc"
Şu adresin içinde tr.sb ve tr.toc dosyası olacak 2 tane.
O dosyaları bana atar mısınız?
Çözebildiniz mi sorunu?

Merhaba, aynı sorunu yaşıyorum, çözebilen var mı?

Fifa bölgelere göre dil paketleri oluşturmuş anladığım kadarıyla, bunlara dil eklemek için farklı hesaptan girip indirebiliyor muyuz bunu merak ediyorum. Keşke Türkçe dil seçeneği olan farklı bir hesapla deneme şansım olsaydı.

Yeni konular

Geri
Yukarı