FIFA 21 vs. PES 21

Aynen hocam pahalı birazcık. Pes serisini hayatımda ya 1 ya da 2 kere oynamışımdır. Sevmedim oynayışını, FIFA'ya alışınca öyle oldu. :D
Şaka yapmıyorum 13 yaşındayım ve şu oyunların hepsini oynadım;
PES 2010
PES 2012( baya oynadım)
PES 2013( birkaç kere)
2014( baya bir oynadım)
2015 ( bir defa)
2016( ilk PES oyunumdu onuda oynadım)
2017( bunuda baya oynadım)
2018( 13 yılımın 2 yılı verdim :)
2019( demosunu oynadım birkaç kere)
2020( oynamadım :( )
PES 2021 birkaç kere

Yani baya pes serisi oynadım muhteşem bir seri. Fifa da keşke ucuz olsa ama cidden pahalı.

Şaka yapmıyorum 13 yaşındayım ve şu oyunların hepsini oynadım;
PES 2010
PES 2012( baya oynadım)
PES 2013( birkaç kere)
2014( baya bir oynadım)
2015 ( bir defa)
2016( ilk PES oyunumdu onuda oynadım)
2017( bunuda baya oynadım)
2018( 13 yılımın 2 yılı verdim :)
2019( demosunu oynadım birkaç kere)
2020( oynamadım :( )
PES 2021 birkaç kere

Yani baya pes serisi oynadım muhteşem bir seri. Fifa da keşke ucuz olsa ama cidden pahalı.
Haklısın be hocam. :(

Hocam benim futbolla son yarım yıldır aram olmaya başladı, arkadaşlarla PS kafeye gidiyorduk. Dolayısıyla çok iyi değildim, fakat PES'te yeteneğin deneyimin falsn önemi çok az gibi. Yıllardır oynayan arkadaşlarımdan çok da geri kalır bir yanım yoktu. PES bilirlerdi sadece. Aramızda bir kişi vardı, pek becerikli değildi. Ama şansa bala toplar gol atıyordu, sonra da saçma sapan konuşarak tilt ediyordu bizi. Bir ara FIFA deneyelim dedik, arkadaş mal gibi kaldı. Beğenmemiş oyunu, PES daha iyiymiş. Bilerek oynayan arkadaşlarım çalım atmanın oyuncuyu yönlendirmenin çok rahat olduğunu söylediler, kontrol tamamen onlarda gibi hissediyorlarmış. Kendi deneyimlediğim kadarıyla FIFA'nın oynanışını daha çok sevdim, PES yanında çocuk oyunu gibi kalıyor. Ama PES'in draft modunu çok seviyoruz, o yüzden sonra tekrar FIFA oynamadık.

Geri
Yukarı