PES 21 Analig vs FIFA 21 Kariyer

halimoo

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, sadece bu kariyer modları hakkında tavsiye istiyorum. Hangisi daha iyi? (Fiyat yönünden değerlendirmeyin.)

Bence FIFA 21. İkisini de deneyimledim FIFA daha iyiydi şahsen. Daha zevkliydi.
Kesinlikle. Transfer yaparken, oyuncuların overalleri gerçekçi bir şekilde yükselirken olan hissi pes asla veremez. Ayrıca altyapıdan oyuncu çıkarma, regenler v.s çok iyi. Pes 21 analig konusunda cidden berbat.

PES'in ana lig modu cidden berbat. FIFA'da sadece basın toplantısı ve oyuncu gelişimi olsa yine güzel derdim. Altyapı tranfer falan saymıyorum daha. Tekli oyuncu kariyeri bile çok güzel oyun içerisinde maç puanın artıp düşüyor hoca taktik veriyor vesaire on numara.

Kesinlikle. Transfer yaparken, oyuncuların overalleri gerçekçi bir şekilde yükselirken olan hissi pes asla veremez. Ayrıca altyapıdan oyuncu çıkarma, regenler v.s çok iyi. Pes 21 analig konusunda cidden berbat.

Transfer ve altyapı konusunda iyiyse güzel. Biraz anlatabilir misin nasıl

Transfer ve altyapı konusunda iyiyse güzel. Biraz anlatabilir misin nasıl
Bir video bırakayım sana ne kadar güzel bir sistem olduğunu anlarsın.
Zamanlı attım. 1 euro'ya alabilmesinin sebebi bir sene sonra futbolu bırakacak olması, ayrıca 40'lı yaşlarda. Buna takılma sadece nasıl transfer ettiğine bak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir video bırakayım sana ne kadar güzel bir sistem olduğunu anlarsın.
Zamanlı attım. 1 euro'ya alabilmesinin sebebi bir sene sonra futbolu bırakacak olması, ayrıca 40'lı yaşlarda. Buna takılma sadece nasıl transfer ettiğine bak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkürler

Geri
Yukarı