FIFA 21 yerine 14 oynamak zorunda olmak

İlerleyen zamanda sevgililerin olur FIFA derdini unutursun bile. Bak benim FIFA 21'e güncelleme geldi gamepad tuşları hepsi y oldu. Umurumda değil.:D para candır. 😍

Yaşıtların Afrika'da açlık sıkıntısı çekiyor. Buna duruma da üzülüyor musun?

Dostum duyar kasmana gerek yok, elbette üzülüyorum. Coğrafya kaderdir ancak sen kendi ülkenin durumunu görmezden gelemezsin.
İlerleyen zamanda sevgililerin olur FIFA derdini unutursun bile. Bak benim FIFA 21'e güncelleme geldi gamepad tuşları hepsi y oldu. Umurumda değil.:D para candır. 😍
Ne yalan söyleyeyim pek çirkin değilim, 2-3 yıl içinde giyimim, sesim değişti, zayıfladım, daha olgun oldum ve üniversiteye geçecek olmama rağmen hala reelde doğru düzgün sevgilim olmadı. Ya sanaldan oldu ya da reelden tek tük kısa süreli.

Yaşıtların Afrika'da açlık sıkıntısı çekiyor. Buna duruma da üzülüyor musun?
Hahaha uzun zamandır bu kadar gülmemiştim.
Sen kendinden daha iyi olanlara yetişmeye çalışacaksın ki daha iyi bir konuma gelesin afrika açlık sıkıntısı çekiyor diye napalım ? Yapacak bişey yok ben kendi ülkeme bakarım.Boş boş duyar kasma burda.

Gençler oyun beğenmiyor. Bizim zamanımızda bilgisayar yoktu. Şimdi herkeste var şükür etmeyi öğrenin şükür. (!)

60 yaş üzeri RP'si yapmak zevkli oluyormuş.

Gençler oyun beğenmiyor. Bizim zamanımızda bilgisayar yoktu. Şimdi herkeste var şükür etmeyi öğrenin şükür. (!)

60 yaş üzeri RP'si yapmak zevkli oluyormuş.
Herkesin cebinde 5.000 liralık telefon var, arabası var (!)

Hocam şakası bir tarafa umarım bir gün şu durumdan kurtuluruz ve istediğiniz sistemi toplayıp dilediğiniz oyunu oynayabilirsiniz.

Dostum duyar kasmana gerek yok, elbette üzülüyorum. Coğrafya kaderdir ancak sen kendi ülkenin durumunu görmezden gelemezsin.

Ne yalan söyleyeyim hiç çirkin değilim, 2-3 yıl içinde giyi mim, sesim değişti daha olgun oldum ve üniversiteye geçecek olmama rağmen hala reelde doğru düzgün sevgilim olmadı. Ya sanaldan oldu ya da reelden tek tük kısa süreli.

Kadınlar hakkında nasihat vermek hatam olur diye düşünüyorum. Bir kadına senden hoşlanıyorum seni tanımak istiyorum ayıp veya mağdur oluncak bir durum değil. Aşk insanı mutlu yaşatır. Hayatın anlamı aşk. Sen gelmiş FIFA 14 üm FIFA 14'üm diye bırbır ediyon gardaş :D

Yeni konular

Geri
Yukarı