FIFA 21'i en ucuza nereden oynayabilirim?

Çalıntı hesap satıyorlar. Artık sen düşün ne kadar güvenli.
Çalıntı malıntı 500 liralık oyunu 25-30 TL'ye oynuyon işte. :D
Hocam daha önce oyunart isimli yerden aynı bu şekil oyun almıştım halen uğraşıyorum hesabı alıp indirebilmek için :D Ya hesap kapanıyo ya şifresi değişiyor. Bir türlü alamadım ne kadar güvenilir olabilir bu site ?
Güvenilir daha önce alışverişim oldu ama direkt plati'den almanızı tavsiye ederim. Hesap giderse yenisini hemen verirler hesabın gitmesi de çok düşük bir ihtimal.

@Hüseyin42 Oynuyon değil, oynuyorsun. Çalıntı malı savunacak kadar da düşmeyin bi' zahmet. Korsan oyun oynamanın bir üst versiyonu bu olay. Para verip korsan oyun oynamak gibi bir şey.

Para verip çalıntı hesap almak yerine indirimlerde orijinal oyun alınması daha doğru. Gerçi çalıntı hesap kullananlara bunu anlatarak kendimi yoramayacağım.

Oyun içinde hile yokta sadece paket satın alma var. Adam parayı basmış paket satın almıştır. Başka bir fark yok yani.

@Hüseyin42 Oynuyon değil, oynuyorsun. Çalıntı malı savunacak kadar da düşmeyin bi' zahmet. Korsan oyun oynamanın bir üst versiyonu bu olay. Para verip korsan oyun oynamak gibi bir şey.

Para verip çalıntı hesap almak yerine indirimlerde orijinal oyun alınması daha doğru. Gerçi çalıntı hesap kullananlara bunu anlatarak kendimi yoramayacağım.
Yorma zaten kanka. Yıllardır Türkçe dilini getirmeyen Rockstar'a birde para mı kaptıralım. Alınabilecek fiyatta olanları alıyorum zaten.

Yorma zaten kanka. Yıllardır Türkçe dilini getirmeyen Rockstar'a birde para mı kaptıralım. Alınabilecek fiyatta olanları alıyorum zaten.
FIFA ile R*'nın ne alakası var? FIFA'da da TR dil olmadığını iddia ediyorsun. Garip bir insansın. Oyunları korsan, çalıntı olarak oynadığını bu kadar belli etme bence.

Geri
Yukarı