Ucuza FIFA 21 alınabilecek site önerisi

Ben yapacaktım hatta fakat zaten EA Play almıştım bir de bugün Web App ile yarın da 10 saatlik açılacağı için aceleden direkt 377 ₺'ye aldım, bir diğer arkadaşa da tavsiye ettim fakat kendisinin CS:GO banı vardı.

Ekstra eklemek istediğim takasla gelen item direkt satılabiliyor mu yoksa 1 hafta bekliyor mu? Direkt satılabiliyorsa hiç düşünmeden alın gitsin anında sipariş veren teklife satarsınız.

Satın alımdan sonra bu öğe:
  • bir hafta boyunca takas edilemez
  • Steam Topluluk Pazarı'nda hemen tekrar satılabilir

diyor. bu takas için geçerli değil ama takastan sonra da hemen satılabilir muhtemelen. bilemedim, net öğrenme şansımız yok mu?

bir de benim hesabımda cs go hiç oynanmadı. hiç oynamadım yani. oynamış olmam mı gerekiyor ?

Satın alımdan sonra bu öğe:
  • bir hafta boyunca takas edilemez
  • Steam Topluluk Pazarı'nda hemen tekrar satılabilir

diyor. bu takas için geçerli değil ama takastan sonra da hemen satılabilir muhtemelen. bilemedim, net öğrenme şansımız yok mu?

bir de benim hesabımda cs go hiç oynanmadı. hiç oynamadım yani. oynamış olmam mı gerekiyor ?

Telefonda Idle Dady indir CS:GO'yu 10 dakika oynat, sonra skini çek. Hemen satılıyorsa ben de FIFA'yı iade edip alıyorum şimdi :D

437 TL 'den Sipariş girenler var, o fiyatı yazınca anında gider.

Şu an her şey okey. Sadece ben bu skini alırsam bana geçmesi/satabilmem için CS GO oynamış olmam şart mı? bunu bilmem gerek.
Denemelik 8TL'ye skin aldım. Henüz takas gelmedi, geldiğinde aldığım gibi satabiliyor isem(pazara koyabiliyor isem) çekicem 295TL'lik skini. Bakalım.

Son düzenleme:
Şu an her şey okey. Sadece ben bu skini alırsam bana geçmesi/satabilmem için CS GO oynamış olmam şart mı? bunu bilmem gerek.
Denemelik 8TL'ye skin aldım. Henüz takas gelmedi, geldiğinde aldığım gibi satabiliyor isem(pazara koyabiliyor isem) çekicem 295TL'lik skini. Bakalım.

Skin alırken Hemen Teslim olana bakın, CS:GO oynamanız şart değil ayrıca.

Geri
Yukarı