Çözüldü FIFA 22 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

Ysfoztkk

Decapat
Daha fazla  
RAM
8
Ekran kartı
1050 ti
İşlemci
i5 9.nesil
FIFA 22'de oynaya basıyorum ama hiçbir tepki vermiyor. Görev yöneticisine gelip gidiyor oyun ama açılmıyor. Hiç şu ana kadar hiç açılmadı, 24 saat bekle dediler bekeldim. Aynı hata devam ediyor, bütün denilenleri yaptım ama açılmıyor. Başka çözümü olan varsa yardım edebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kural 1: Hiçbir zaman oyunları içinde Türkçe karakter olan klasörden çalıştırmayın.

Bunu değiştirin. Sorun düzelmez ise tekrar rapor alın.

D:\D Klasörü\fifa 22\FIFA 22\FIFA22.exe

FIFA 22 klasörünü kesip başka bir yere taşıyın. Sonra da Origin'den Uninstall veya yoksa Locate Installed Game deyin.
Rapor alınız:

Rapor alınız:

Rapor aldım.
Umarım çözümü olur.
Sağ tık> Yönetici olarak çalıştır deneyin hocam.
Her şeyi denedim ama olmadı. Aynı hata devam ediyor.

Oyun orijinal mi? Origin yüzünden çöküyor.

Kod:
2:47:04.6684350 PM    FIFA22.exe    932    QuerySecurityFile    C:\Program Files (x86)\Origin\igo64.dll    BUFFER OVERFLOW    Information: Owner    Electronic Arts

Orijinal ise şu raporu da paylaşın:

C:\Users\Yusuf\AppData\Local\Origin\Logs\IGO_Log.FIFA22_932.txt

Oyunu hesap satan yerden aldım 35 TL'ye, şu an da bilgisayara format atıyorum. umarım çözülür gelişmeleri buraya yazarım.

Merhaba bende de benzer sıkıntılar mevcut bildiğiniz üzere Xbox Game Pass EA Play oyunlarını oynayabiliyoruz artık ve ben Xbox App üzerinden FIFA 2022 indirmek için yola çıktım. Önce EA Desktop uygulamasını indirdim ve Xbox hesabım ile EA hesabımı birbirine bağladım.
Daha sonra EA uygulaması üzerinden FIFA 2022'nin indirme işlemini tamamladım. Ancak FIFA 2022 Launcher olan arayüz açılıyor.

Screenshot_2.png

Oyna butonuna bastığımda ise herhangi bir pencere açılmıyor. Görev Yöneticisi'nden kontrol ettim butona bastıktan sonra FIFA Launcher adı altında bir işlem daha ekleniyor ama 5-10 saniye sonra o işlemde kapanıyor ve oyun açılmıyor.

Process Monitor linki.

Kural 1: Hiçbir zaman oyunları içinde Türkçe karakter olan klasörden çalıştırmayın.

Bunu değiştirin. Sorun düzelmez ise tekrar rapor alın.

D:\D Klasörü\fifa 22\FIFA 22\FIFA22.exe

FIFA 22 klasörünü kesip başka bir yere taşıyın. Sonra da Origin'den Uninstall veya yoksa Locate Installed Game deyin.

Çözüm
Şu an değiştiriyorum. EA'nin beta olan bir uygulaması var onun üzerinden gerçekleşitiryorum işlemleri Origin desteği yok sanırım o yüzden Origin'den yapmıyorum.

Çok teşekkür ederim şu an çalıştı. Oyun klasöründe Türkçe karakter olduğundan dolayı oyunu başlatamıyormuşum. İnanamazsın dün Xbox'ın farklı farklı müşteri hizmetlerine bağlanarak düzeltmeye çalıştım ancak halledememiştik. Çok sağ olun Recep bey.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı