FIFA 22 alacak mısınız?

Bahsettiğin fiyata düşmesi için en az 1 yıl beklemen gerekir. Bir takımda Ahmet ismi yerine Mehmet isminin yazması için 420 TL vermeye kesinlikle değmez tabii ki. Oynanış tarafında büyük değişikliklere gitmeleri lazım değmesi için. PES zaten free to play oldu. Rekabetten çekildi. FIFA tek başına rakipsiz kaldı. Bu yüzden bundan sonra üstüne fazla düşüp değişiklik yapacaklarını da sanmıyorum.

Bahsettiğin fiyata düşmesi için en az 1 yıl beklemen gerekir. Bir takımda Ahmet ismi yerine Mehmet isminin yazması için 420 TL vermeye kesinlikle değmez tabii ki. Oynanış tarafında büyük değişikliklere gitmeleri lazım değmesi için. Pes zaten Free to play oldu. Rekabetten çekildi. FIFA tek başına rakipsiz kaldı. Bu yüzden bundan sonra üstüne fazla düşüp değişiklik yapacaklarını da sanmıyorum.

Haklısınız.

Bahsettiğin fiyata düşmesi için en az 1 yıl beklemen gerekir. Bir takımda Ahmet ismi yerine Mehmet isminin yazması için 420 TL vermeye kesinlikle değmez tabii ki. Oynanış tarafında büyük değişikliklere gitmeleri lazım değmesi için. Pes zaten Free to play oldu. Rekabetten çekildi. FIFA tek başına rakipsiz kaldı. Bu yüzden bundan sonra üstüne fazla düşüp değişiklik yapacaklarını da sanmıyorum.

Aga FIFA'nin yeniliğe ihtiyacı yok fut oyuncusuyum diğer modları oynamam gereksiz bence FIFA çok iyi bir oyun neredeyse 7 8 yıldır rekabetsiz zirvede pes oynayanın kendisine saygısı yoktur orası ayrı bence değer ben ön sipariş ile alacağım bence bir ay falan bekle dostum PC için alicaksan ben FIFA 21'i Steam'den almıştım oyun çıktıktan bir ay falan zaman geçti öyle aldim 271 TL'ye artık PS5 platformunda yım şansını dene.

@Hasan Aslivar Zaten rakipleri olmadığını bildikleri için oyunu geliştirmiyorlar. Yıllar önce devrimsel gelişim gösterdiler, sonrasında saldılar. Rekabet her zaman tüketicilerin yararınadır. Zorlayacak başka firmalar olmadığı için kendilerini geliştirmek zorunda hissetmemeleri normal. Ama ben hiçbir gelişim göstermeyen ve sadece kadro değişikliği yapan bir oyuna o paraları vermem. Ubisoft'ta aynı mantıkla ilerlediğinden onların oyunları da almıyorum mesela. FIFA'dan farkları yok. Aynı oyunlar, farklı hikayeler. Tadı kaçan Arka Sokaklar dizisi gibi oyun serileri yapıyorlar. Ama herkesin kendi zevki ve tercihi. Bir şey diyemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı