FIFA 22 alacak mısınız?

Fifa 22 alacağım. FUT modunu oynuyorum. Fifa 19'dan beri aynı şeyi söylüyorum:
Her sene kadrolar güncellensin başka yenilik yapılmasın yeter ki şu oyunun serverları düzelsin ve oyundan hız metası kalksın başka bir şey istemiyorum. Artık bu durumlar öyle bir sorun olmaya başladı ki başka şey istemez olduk. Gerçekte paha piçilemez oyunlar oyunda çöp. Oyunda Atal, Renato Sanchez, Lacroix gibi meta oyuncularla oynayacaksınız ve server a yakın olacaksınız sanırım. En önemli şey bu. 40 ms ping ile bile serverların leş durumda olduğu oluyor. Umarım bu sene Doğu Avrupa'ya server açarlar

Evet alacağım. Benim bildiğim yani en azından bize yalan söylemedilerse FIFA 20'ye göre FIFA 21'de ciddi anlamda yapay zeka geliştirmeleri var. (FIFA 20 çıkarken de aynı şeyleri söylemişlerdi. 🤔) FUT oynayan biri olmasamda cidden FIFA oynamak keyifli. FIFA 22'nin fiyatını ortalama olarak tahmin edip çok önceden para biriktirmeye başlamıştım, bu yüzden kafam rahat.

Aga FIFA'nin yeniliğe ihtiyacı yok fut oyuncusuyum diğer modları oynamam gereksiz bence FIFA çok iyi bir oyun neredeyse 7 8 yıldır rekabetsiz zirvede pes oynayanın kendisine saygısı yoktur orası ayrı bence değer ben ön sipariş ile alacağım bence bir ay falan bekle dostum PC için alicaksan ben FIFA 21'i Steam'den almıştım oyun çıktıktan bir ay falan zaman geçti öyle aldim 271 TL'ye artık PS5 platformunda yım şansını dene.

Hocam ben de fut oyuncusuyum ama Next-gen bile yapmıyorlar PC'yi. 400 TL yeter artık her yıl her yl veriyorum. Bu yıl indirime kadar FIFA Online 4 oynamaya karar verdim.

Hocam ben de fut oyuncusuyum ama Next-gen bile yapmıyorlar PC'yi. 400 TL yeter artık her yıl her yl veriyorum. Bu yıl indirime kadar FIFA Online 4 oynamaya karar verdim.

Oyun ciktiktan.

1 aya indirim oluyor zaten 277 liraya almıştım ben geçen yıl FIFA 21'i o yüzden dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı