Çözüldü FIFA 22 DPC_WATCHDOG_VIOLATION mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

aler0s

Hectopat
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
512 GB YMTC PC005 512GB
Ekran kartı
AMD RYZEN 4600H DAHİLİ EKRAN KARTI
İşlemci
AMD RYZEN 4600H
Arkadaşlar merhaba. Yeni bir laptop aldım. FIFA 22 yükledim bu sabah Ultimate Team'ın Rival'sını oynayabiliyordum. Bir sorun yoktu ama şimdi oynayamıyorum rakiple bağlantı kurduğum an bilgisayar donuyor ve kapanıp tekrar açılıyor. 1 kere mavi ekran verdi. Başlıktaki hata yardımcı olabilir misiniz?

Çözüm
Arkadaşlar merhaba. Yeni bir laptop aldım. FIFA 22 yükledim bu sabah Ultimate Team'ın Rival'sını oynayabiliyordum. Bir sorun yoktu ama şimdi oynayamıyorum rakiple bağlantı kurduğum an bilgisayar donuyor ve kapanıp tekrar açılıyor. 1 kere mavi ekran verdi. Başlıktaki hata yardımcı olabilir misiniz?
Ekran kartı driverını kaldırıp tekrardan yükledim ve sorun çözüldü.
Minidump dosyanızı paylaşırsanız yardımcı olabiliriz. Bunun için de gerekli rehber linki aşağıda yer almaktadır.

Ekran kartı driverını kaldırıp tekrardan yükledim ve sorun çözüldü.

Çözüm

Geri
Yukarı