Çözüldü FIFA 22 hareketleri gecikiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ahmetoguz1

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Kardeşimle FIFA 22’de vs. atıyoruz bazı akşamlar ben gamepadden o klavyeden. Düne kadar hiçbir şey yoktu ama dün kardeşimin yani klavyeden verilen komutlar ara ara gecikmeye başladı yani pasa basıyor ama oyuncu çok geç atıyor ve oynanacak gibi değil. Neye benzediğini anlamak isterseniz aynı ping girmesi gibi ara ara gelip yavaşlatıyor. Bunun sonradan başlamış olması çok garibime ve sinirime gidiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Online modda mı yoksa santra gibi aranızda mı oynuyorsunuz?
Evet santra.

Oyunda bir FPS problemi var mı? Başka klavye ile denediniz mi?

Oyunda FPS problemi yok ayrıca klavyemde sıkıntı olduğunu düşünmüyorum, bilgisayarım yeni.

Çözümü buldum.
DualSense Gamepad'im için Steam'den aldığım dsx uygulamasını kullanıyorum DualShock ve Xbox'a emüle etmek için. Sıkıntı Xbox'a değil DualShock'a emüle etmektenmiş nedenini bilmiyorum ama Xbox'a çevirince düzeldi.
Merhaba arkadaşlar. Kardeşimle FIFA 22'de vs. atıyoruz bazı akşamlar ben gamepadden o klavyeden. Düne kadar hiçbir şey yoktu ama dün kardeşimin yani klavyeden verilen komutlar ara ara gecikmeye başladı yani pasa basıyor ama oyuncu çok geç atıyor ve oynanacak gibi değil. Neye benzediğini anlamak isterseniz aynı ping girmesi gibi ara ara gelip yavaşlatıyor. Bunun sonradan başlamış olması çok garibime ve sinirime gidiyor.

Evet santra.

Oyunda bir FPS problemi var mı? Başka klavye ile denediniz mi?

Oyunda FPS problemi yok ayrıca klavyemde sıkıntı olduğunu düşünmüyorum, bilgisayarım yeni.

Çözümü buldum.
DualSense Gamepad'im için Steam'den aldığım dsx uygulamasını kullanıyorum DualShock ve Xbox'a emüle etmek için. Sıkıntı Xbox'a değil DualShock'a emüle etmektenmiş nedenini bilmiyorum ama Xbox'a çevirince düzeldi.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı