FIFA 22 için gamepad önerisi

Ben kullanıyorum gayet de güzel. Ama sadece FIFA için değer mi bilmiyorum. Ama uzun bir ömrü olacağı kesin sadece sprinti r2'ye al öbür türlü fazla tıklanmadan R1 erken bozulabiliyor.

Hocam konudan bağımsız ama cidden böyle bir durum var mı? 400-500 saat r1'de koşma ile FIFA'm var bu durumdan korkup değiştirmeye çok uğraştım ama olmuyor. Her türlü elim r1'e gidiyor.

Kesinlikle gamepad ile araba oyunu dövüş oyunu cart curt oynayacak değilim. Sadece FIFA oynayacağım. FIFA dışında oynadığım tek oyun CS:GO zaten. FIFA'yı sadece PlayStation kafelerde orijinal gamepad ile oynadığım için o rahatlığa alıştım. Şimdi alacağım gamepadda analog hassasiyet sorunları sağa sola çapraza kaydırırken takılmalar vs hiçbir sorun istemiyorum kaliteliye alıştığım için biraz :).DualShock 4'lerin orijinalleride epeey pahalı olduğu için alamıyorum :)

Yani işte bilmiyorum. Kalite ve sorunsuzluk olarak seni asla yolda bırakmayacak bir gamepad ama sadece FIFA için olur mu onun kararını sen ver. Bence biraz daha para ver senelerce sorunsuz kullan hem ileride başka oyunlarda da kullanırsın. Ergonomisi bayağı iyi bu arada F710'un.

Hocam konudan bağımsız ama cidden böyle bir durum var mı? 400-500 saat r1'de koşma ile FIFA'm var bu durumdan korkup değiştirmeye çok uğraştım ama olmuyor. Her türlü elim r1'e gidiyor.
Hocam bozulma ihitmalinin L1 ve R1 in daha fazla çünkü bunlar tuş yapsıında iken R2 ve L2 raylı bir yapıya sahip oranın ömrü herhangi bir hasar almadığı sürece sınırsıza yakın. Ama bu R1 ve L2 nin hemen bozulacağı anlamına gelmiyor tabiki tamamiyle şans işi

Kesinlikle gamepad ile araba oyunu dövüş oyunu cart curt oynayacak değilim. Sadece FIFA oynayacağım. FIFA dışında oynadığım tek oyun CS:GO zaten. FIFA'yı sadece PlayStation kafelerde orijinal gamepad ile oynadığım için o rahatlığa alıştım. Şimdi alacağım gamepadda analog hassasiyet sorunları sağa sola çapraza kaydırırken takılmalar vs hiçbir sorun istemiyorum kaliteliye alıştığım için biraz :).DualShock 4'lerin orijinalleride epeey pahalı olduğu için alamıyorum :)

Bence sırf FIFA için bütçeni zorlama derim durum tamamen buysa. Dediğim kol yeterli olacaktır kalitesiz değil.

Geri
Yukarı