FIFA 22 için gamepad önerisi

Nicodoz

Hectopat
Bilgisayardan sadece FIFA22 oynayacağım. Bunun için 500TL altı önerebileceğiniz gamepad var mıdır? Tercihen kablosuz olursa çok daha iyi olur.

Her türlü oyunu programsız oynatıyor, telefona da bağlanabiliyor, titreşimi var ve malzeme kalitesi iyi. Birkaç aydır kullanıyorum ve gayet memnunum. Fifa da oynuyorum, hiçbir problem yaşamıyorum. F710 tasarım olarak eski bir gamepad, onun yerine GXT 590 öneririm.

Beklediğim mesaj geldi. Her konuda dandik Rampage önerenler. Çöp.

Kullanmadan cevap verme kardeşim. 200TL'lik bir gamepadden 550TL'lik F710 performansı bekleme bence. Bende 2 gamepadden de var. Ama 710 FIFA için çok fazla. Bu Rampage'in modelinin analoglarını ve tuş hissiyatı güzel. Sadece FIFA oynayıp birazcık da solo oyun oynarım diyorsan yeterli bir gamepad.

Kullanmadan cevap verme kardeşim. 200TL'lik bir gamepadden 550TL'lik F710 performansı bekleme bence. Bende 2 gamepadden de var. Ama 710 FIFA için çok fazla. Bu Rampage'in modelinin analoglarını ve tuş hissiyatı güzel. Sadece FIFA oynayıp birazcık da solo oyun oynarım diyorsan yeterli bir gamepad.
Kullanan tanıdıklarım var. 2 haftada cortladı. F310 bile daha iyidir. Fazladan kaliteden zarar gelmez ayrıca.

Yeni konular

Geri
Yukarı