Çözüldü "FIFA 22 is already running" hatası (EA PLAY)

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

HYÇ

Hectopat
Daha fazla  
Benzer bir konu daha var fakat çözüm önerisi yazılmamış tekrar sorayım. Oyna seçeneğine basınca Ea Play açılıyor ve ''Fifa 22 is already running'' hatası veriyor. Yardım edebilirseniz sevinirim

Çözüm
Benden sonra sıkıntıyı yaşayıp çözüm bulamayan arkadaşlar için belirtmiş olayım, oyunu silip tekrar kurdum ve sorun düzeldi. İlk kurduğumda C'ye kurmamıştım, bu sefer C'ye kurup denedim. Belki bununla alakalıdır bilemiyorum.
EA Play üzerinden repair yapmayı deniyorum, bitince dediklerinize bakacağım hocam teşekkür ederim şimdiden.

Repair işlemini iptal edip denedim uzun sürdüğü için fakat dediniz şekilde bir uygulama yok hocam Görev Yöneticisi'nde.

Oyna seçeneğine tıklayınca EA Play açılıyor ve "FIFA 22 is already running" hatasını orada veriyor hocam.

Hocam sanırım iş silip yükleme kayıyor gibi Origin indirin kayıt olsun sağ altta EA Play'i komple kapatın zaten FIFA'yı açınca oto olarak Origin'e atacak öyle denemenizde fayda var.

Hocam sanırım iş silip yükleme kayıyor gibi Origin indirin kayıt olsun sağ altta EA Play'i komple kapatın zaten FIFA'yı açınca oto olarak Origin'e atacak öyle denemenizde fayda var.
Origin'den Fifa'yı açmayı deneyince kod istiyor. Bu kodu nereden alacağım fikriniz var mı?

Ah bu hatayı vereceğini hiç düşünmemiştim.

Sanırım silip tekrar yüklemeyi deneyeceğim aklıma başka da bir şey gelmiyor. Teşekkür ederim hocam tekrardan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benden sonra sıkıntıyı yaşayıp çözüm bulamayan arkadaşlar için belirtmiş olayım, oyunu silip tekrar kurdum ve sorun düzeldi. İlk kurduğumda C'ye kurmamıştım, bu sefer C'ye kurup denedim. Belki bununla alakalıdır bilemiyorum.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı