FIFA 22 kırıldı mı?

gns.bugra

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bir zamanlar FIFA oyunlarının kırılmadığını, EA'nın kıranlara para verdiğini duymuştum ama internette gördüğüm bazı haberlere göre de 22, 21 vs. hep kırılmış yazıyor. Ben 19 sonrası kırılmadı diye biliyordum. Beni aydınlatabilecek var mı?

Arkadaşlar, bir zamanlar FIFA oyunlarının kırılmadığını, EA'nın kıranlara para verdiğini duymuştum ama internette gördüğüm bazı haberlere göre de 22, 21 vs. hep kırılmış yazıyor. Ben 19 sonrası kırılmadı diye biliyordum. Beni aydınlatabilecek var mı?

21 kırıldı da 22'den haberim yok.

22'Yİ CPY krıdı diye okudum 21'i kıran kim peki?
22 kırılmadı kırılcağını da sanmam denuvo kullanıyor şuan aktif bir tek EMRPESS var Denuvo crackleyen o da kırmaz zor bir crack sistemi ve fifa gibi benzeri üst üste çıkan bir oyun için denuvoyla uğraşma ihtimalleri çok az cpy de kırmayı bıraktı oyunları o yüzden pek umutlanmayın derim.

22 kırılmadı kırılcağını da sanmam denuvo kullanıyor şuan aktif bir tek EMRPESS var o da kırmaz zor bir crack sistemi ve fifa gibi benzeri üst üste çıkan bir oyun için denuvoyla uğraşma ihtimalleri çok az cpy de kırmayı bıraktı oyunları o yüzden pek umutlanmayın derim.

Hocam bir haber var FIFA 22 CODEX SKIDROW sitesinde link atmıyorum yasaktır diye ama yalan mı o haber?

Skidrow sahne grubu ve kendi sitesi yok o siteye girmeyin güvenilir değil. Ve bilinen bir crack yok boş haber.

1642676074734.png

Bahsettiğim şey bunlar.

FIFA 19 son kırılan FIFA oyunu. 20-21-22 henüz kırılmadı. EA FIFA'nın kırılmaması için elinden geleni yapıyordur.

Geri
Yukarı