FIFA 22 kırıldı mı?

FIFA 19 son kırılan FIFA oyunu. 20-21-22 henüz kırılmadı. EA FIFA'nın kırılmaması için elinden geleni yapıyordur.
Hayır boş geldiği için kirmiyorlar ea bir şey yapmıyor büyük ihtimalle çünkü hepsi denuvo. Benzer oyunlar için denuvo kırmaya değmez. Zaten bir tek EMRPESS kaldı o da parasız kirmiyor cpy de bu aralar ortalıkta görünmüyor.

Alım gücü her yerde aynı değil. Belki başka bir ülkede bir oyun bir oyuncu için çerez parası ama burada öyle değil. Keşke kırılsa. Tabi öte yandan üreticinin oyuna yaptığı yatırım ve harcama var.

Hayır boş geldiği için kirmiyorlar ea bir şey yapmıyor büyük ihtimalle çünkü hepsi denuvo. Benzer oyunlar için denuvo kırmaya değmez. Zaten bir tek EMRPESS kaldı o da parasız kirmiyor cpy de bu aralar ortalıkta görünmüyor.
Boş mu geliyor FIFA ? Büyük bir kitlesi var zaten UT için orijinal alıyorlar. Crack grupları için FIFA iyi bir reklam kaynağı olur halbuki.

Boş mu geliyor FIFA ? Büyük bir kitlesi var zaten UT için orijinal alıyorlar. Crack grupları için FIFA iyi bir reklam kaynağı olur halbuki.
Bir çok fifa oyunu birbiri ile benzer, crackler için gereksiz zaman kaybı. Reklama ihtiyacı olanlar kıramıyor zaten cpy ve EMPRESS kırabiliyor denuvo içeren oyunları ki ihtiyaçları da yok ikisinin de reklama en başta gelen isimler. Denemek isterseniz EMPRESSE 500 dolar atıp crack çıkartabilirsiniz.

Arkadaşlar, bir zamanlar FIFA oyunlarının kırılmadığını, EA'nın kıranlara para verdiğini duymuştum ama internette gördüğüm bazı haberlere göre de 22, 21 vs. hep kırılmış yazıyor. Ben 19 sonrası kırılmadı diye biliyordum. Beni aydınlatabilecek var mı?

Ya ben bir Türk siteden indirdim için crack RAR'ı var girerken şifre istemiyor ama atmak istiyorum cracki o zaman şifre istiyor şifreyi almak için yazi koymuşlar. O yazida siteye yonlendiriyor o sitede tel no istiyor baska turlu bulmaya calistim bulamiyorum.

Ya ben bir Türk siteden indirdim için crack RAR'ı var girerken şifre istemiyor ama atmak istiyorum cracki o zaman şifre istiyor şifreyi almak için yazi koymuşlar. O yazida siteye yonlendiriyor o sitede tel no istiyor baska turlu bulmaya calistim bulamiyorum.

Skidorw cpy Codex mi ne yaziyor o rardada sifresini bulabilen olursa yazsın.

Geri
Yukarı