FIFA 22 Online klasmanda çok fazla hile var

KadirhanCoach

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Spor Eğitmeni
Arkadaşlar herkese selam. Günümüz oyunları artık bir hayli can sıkıcı olmaya başladı. Önce CS:GO şimdi de FIFA 22. Online klasmanda 4/2 kazanıyor olduğum maçın 88 dakikasında rakip bağlantısı kesildi ve galibiyeti bağlantımda bir sıkıntı olmadığı halde bana vermedi. Dünya üzerinde hile hurdasız hiçbir şey kalmadı. EA denetimcilerinin de Valve denetimcilerinin de akıl sağlığı yerinde değil.

Arkadaşlar herkese selam. Günümüz oyunları artık bir hayli can sıkıcı olmaya başladı. Önce CS:GO şimdi de FIFA 22. Online klasmanda 4/2 kazanıyor olduğum maçın 88 dakikasında rakip bağlantısı kesildi ve galibiyeti bağlantımda bir sıkıntı olmadığı halde bana vermedi. Dünya üzerinde hile hurdasız hiçbir şey kalmadı. EA denetimcilerinin de Valve denetimcilerinin de akıl sağlığı yerinde değil.
Yapacak bir şey yok.

Böyle şeyleri oynadığın oyunun destek bölümüne iletirsen daha iyi olur bizim burada isyan etmemiz hiç bir şeyi değiştirmez.

Yapacak bir şey yok.

Böyle şeyleri oynadığın oyunun destek bölümüne iletirsen daha iyi olur bizim burada isyan etmemiz hiçbir şeyi değiştirmez.

Belki farklı platformlarda bunlara engel olunuyordur. Misal FACEIT gibi vs. onlar hakkında bilgi verenlerde olabilir diye konu başlattım. Hangi oyunla ilgili bir geri dönüş yapıldığında bir şeyleri düzettiklerini gördünüz ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı